«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки
Назва«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки
Сторінка1/9
Дата07.04.2013
Розмір0.8 Mb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Бухгалтерия > Документы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
«Де Візу» – в Інтернеті


Стор. 2

«Де Візу» розкрила секрет успіху


Стор. 2

[Аудиторські послуги]

Невипадкові зв’язки


Український аудит глобалізується

Стор. 3

Мудре рішення

Обираючи «Де Візу» отримуємо впевненість у майбутньому

[Оцінка]

Безцінні здобутки


Сьогодення українського ринку оцінки

Стор. 17
^

Відмінна оцінка


Агентство нерухомості «Акцент»

Стор. 23

Надійна підтримка


Центр економіко-правового забезпечення зміцнює позиції на ринку консультаційних послуг

Стор. 27

[Персонал]
^

Перевірка на професіоналізм


Ринок рекрутингових послуг в Україні

Стор. 32

Надійність, перевірена часом, компетентність – довірою партнерів


Асоціація консалтингових фірм: запрошуємо до співпраці

Стор. 38

^

«Де Візу» – в Інтернеті


Сайт аудиторської фірми «Де Візу» стає все популярнішим серед відвідувачів. Перше, на що мимоволі звертається увага, – дизайн. Використання флеш-анімації, вишукана кольорова гама і вдала рубрикація не лишають байдужим найприскіпливішого гостя.

Втім, головним все ж лишається інформаційне наповнення – контент. Потенційні клієнти мають змогу знайти інформацію про послуги, які надаються «Де Візу», їхню приблизну вартість, а також про фірму та її персонал. Крім того, відвідувачі можуть оперативно дізнаватися про новини законодавства, знаходити відповіді на складні питання, пов’язані із оподаткуванням, бухгалтерським обліком, трудовими відносинами, економіко-правовим забезпеченням, читати професійні статті, підготовані спеціалістами компанії і опубліковані в журналі «Консалтинг в Україні» та інших засобах масової інформації. Готуючи новини законодавства, аудитори акцентують увагу на змінах у сфері оподаткування, праці та заробітної плати, бухгалтерського обліку, пенсійного і соціального страхування, зовнішньоекономічної й банківської діяльності, касових операцій, контролю і відповідальності тощо.

Сайт аудиторської фірми «Де Візу» має багато цікавих сервісів. Людям, які шукають роботу, стане у пригоді можливість заповнити в електронному вигляді анкети для претендентів на посаду аудитора, бухгалтера, юриста та інших спеціалістів, що суттєво економить час. Надіславши її внутрішньому рекрутеру компанії і пройшовши співбесіду, можна отримати цікаву й високооплачувану роботу в одній із найпрестижніших аудиторських фірм навіть у період рецесії економіки та масових скорочень.

Аби спростити знаходження потрібної інформації, на сайті працює зручна система навігації. Крім того, здійснюється пошук тих чи інших даних за ключовим словом.

На сайті «Де Візу» є прямі посилання на інтернет-сторінки Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Державної податкової адміністрації України, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Аудиторської палати України тощо.

Для зручності клієнтів і відвідувачів інформація на сайті подається трьома мовами – українською, російською та англійською.

Інформативність, сучасний дизайн і регулярне оновлення – основні характеристики сайту ЗАТ АФ «Де Візу», якими задоволені і клієнти, і партнери, і персонал.
^

«Де Візу» розкрила секрет успіху


Для популяризації послуг та зміцнення позицій на ринку аудиторська фірма «Де Візу» активізує маркетингову діяльність. Компанія бере участь у професійних семінарах і виставках, виступає з доповідями на конференціях, розширює зв’язки з професійними аудиторськими структурами.

Незважаючи на не зовсім сприятливу економічну ситуацію в країні, список клієнтів ЗАТ АФ «Де Візу» значно розширився. Потреба в якісних аудиторських послугах, оптимізації оподаткування і професійному консультуванні не зникає ніколи. Успішні компанії добре усвідомлюють цей факт і не намагаються економити на важливому.

Особливо затребувані сьогодні на ринку консультаційні послуги. «Де Візу» пропонує своїм клієнтам як разові консультації, так і абонентське аудиторське обслуговування. Більшість клієнтів віддають перевагу останньому, адже такий варіант більш вигідний. Загалом, якщо прослідкувати динаміку звернень, замовники, отримавши 1–2 разові консультації, укладають угоди про абонентське аудиторське обслуговування.

Популярними серед клієнтів є й послуги з правового забезпечення фінансово-господарської діяльності клієнта. Вони покликані підтримати підприємства в умовах швидкої зміни законодавства.

Компанія постійно удосконалює програми лояльності для клієнтів. Замовники, з якими фірма тривалий час працює, знають, що можуть розраховувати на її допомогу в будь-який час. У «Де Візу» переконані: подолати труднощі легко, якщо кожного дня важко працювати.
^

Невипадкові зв’язки


Український аудит глобалізується

Світова економічна глобалізація не оминула ринок аудиторських послуг. Дедалі більше компаній найголовнішою конкурентною перевагою воліють бачити членство в міжнародних аудиторських структурах. Не проти такого кроку й потенційні замовники. Обираючи аудитора, вони керуються не лише рекомендаціями партнерів, які лишилися задоволеними результатами роботи фірми, а й належністю останньої до кола обраних – професійних аудиторсько-консалтингових структур світового рівня.

^ Who is who? Ось у чому питання

Процеси глобалізації на ринку аудиторських послуг почалися не так давно. Не витримуючи тиску конкуренції, аудиторські фірми за прикладом російських колег починають шукати принципово нові способи виживання. Свою роль у спектаклі «Український аудит глобалізується» відіграли й такі фактори, як Міжнародні стандарти фінансової звітності, вступ України до Світової організації торгівлі та наполегливе прагнення клієнтів отримувати насправді якісний продукт. Чим вище аудитори піднімали цінову планку (а ця тенденція протягом останніх трьох років лише поглиблювалася), тим вимогливішими ставали замовники.

Незважаючи на поширення у спеціалізованих засобах масової інформації поняття «міжнародні аудиторські структури», не всі знають, про що конкретно йдеться. Більшість людей переконані: фігурантами цієї справи виступають представники «великої четвірки» (PricewaterhouseCoopers, Deloitte Touche Tohmatsu, Ernst&Young, KPMG). Абсолютно хибним подібне переконання назвати складно. Компанії мають представництва чи не в кожному куточку світу, працюють за єдиними стандартами та й взагалі визначають тенденції ринку. Втім, не варто забувати про їхній статус. Аудиторські фірми PricewaterhouseCoopers, Deloitte Touche Tohmatsu, Ernst&Young, KPMG правомірніше назвати транснаціональними компаніями з мононаціональним капіталом і міжнародною сферою діяльності. Основна їх мета – збільшення прибутку та захоплення якомога більшої частки ринку. Транснаціональні аудиторські фірми керуються у роботі Міжнародними стандартами аудиту, а практика їх застосування в роботі представництв, розташованих на території різних країн, безпосередньо сприяє встановленню міждержавної гармонізації. Міжнародні аудиторські структури покликані у першу чергу сприяти розвитку аудиту, підвищенню його якості, а також підтримці представників аудиторського бізнесу. Саме тому, розвиваючи тему статті, насамперед варто акцентувати увагу на світових професійних об’єднаннях, авторитетних міжнародних структурах, а також мережах аудиторсько-консалтингових компаній.

^ Об’єднуючи професіоналізм

До найвідоміших професійних об’єднань аудиторів належать Міжнародна та Європейська федерації бухгалтерів, Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів АССА, Міжнародна асоціація професійних аудиторів, Міжнародна спільнота СІРА-Україна, Європейська рахункова палата (Палата аудиторів ЄС).

Отримати членство в таких об’єднаннях або принаймні заручитися їх підтримкою – заповітна мрія чи не кожного аудитора. Це не просто статусна річ, на яку практично безвідмовно реагують клієнти, а визнання професіоналізму і компетентності на міжнародному рівні. Як правило, такі структури напряму не працюють ані з юридичними, ані з фізичними особами, що займаються аудиторською діяльністю. Схема роботи інша: професійні об’єднання відкривають офіційні представництва у різних країнах світу, надаючи їм повноваження представляти інтереси об’єднань та безпосередньо працювати з аудиторами – зараховувати до дійсних і асоційованих членів, проводити навчальні семінари, організовувати й проводити кваліфікаційні іспити тощо. Окремо слід сказати про аудиторські об’єднання, які працюють при авторитетних міжнародних організаціях на кшталт Європейського Союзу. Створюються вони з ініціативи організацій світового масштабу. Зупинимося детальніше на найбільш відомих професійних аудиторських об’єднаннях.

Відомим професійним об’єднанням є ^ Міжнародна федерація бухгалтерів (МФБ). Об’єднуючи представників бухгалтерської професії у найширшому значенні цього слова (аудиторів, бухгалтерів, фінансистів), вона через свої незалежні структури розробляє міжнародні стандарти аудиту, надання впевненості та етики, стандарти освіти, фінансової звітності державного сектору економіки; завдання з підтвердження достовірності інформації; методичні рекомендації для професійних бухгалтерів, зайнятих у сфері підприємництва, в малому та середньому бізнесі, а також рекомендації для тих бухгалтерів-практиків, які працюють в країнах, де ця професія ще тільки починає становлення.

Федерація була заснована у 1977 році. На сьогодні вона об’єднує 157 дійсних і асоційованих членів, що знаходяться в 123 країнах світу. Організація захищає суспільні інтереси, сприяючи запровадженню високих стандартів якості роботи бухгалтерів і аудиторів. Члени МФБ є професійними національними організаціями в галузі аудиту та фінансової звітності. В Україні дійсним членом цієї структури є Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України.

МФБ було створено і впроваджено в щоденну діяльність низку важливих документів. Йдеться про Міжнародні стандарти аудиту, Кодекс етики професійних бухгалтерів, Міжнародні стандарти освіти та Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку для державного сектору.

Для захисту інтересів суспільства федерація удосконалює міжнародну регулювальну систему та режим контролю за її дотриманням. Основними компонентами цієї системи є Форум фірм (ФФ) і Комітет з питань дотримання стандартів за участю осіб, що не належать до бухгалтерської професії. Цікаво, що членами ФФ можуть бути лише ті фірми, які проводять транснаціональний аудит. При цьому вони зобов’язані дотримуватись МСБЗ та Кодексу етики професійних бухгалтерів і в обов’язковому порядку проходити періодичну перевірку якості послуг. Комітет з питань дотримання стандартів проводить моніторинг додержання міжнародних стандартів і здійснює заходи, які б стимулювали аудиторські фірми дотримуватися їх у своїй роботі. Результат діяльності комітету - достовірність фінансової інформації.

Органами управління МФБ є Правління (відповідає за визначення політики федерації) і Рада (до неї входить по одному представнику від кожної організації-члена).

Головний офіс Міжнародної федерації бухгалтерів знаходиться Нью-Йорку, де працюють найдосвідченіші бухгалтери з усього світу.

Серед професійних аудиторсько-бухгалтерських об’єднань варто відзначити ^ Асоціацію присяжних сертифікованих бухгалтерів, більш відому як АССА (Association of Chartered Certified Accountants). Штаб-квартира цієї відомої структури знаходиться у Лондоні, а мережа представництв – у різних країнах світу.

^ Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів як професійна структура має підтримку королеви Великобританії – АССА інкорпорована прямим указом Її Величності, що є свідченням прекрасної репутації та високих стандартів якості роботи організації.

ACCA – єдина професійна асоціація, з якою працює Світовий банк. Організація об’єднаних націй у березні 1999 року визнала програму асоціації як стандарт міжнародної бухгалтерської кваліфікації.

Українські аудитори, бухгалтери та фінансисти з-поміж пропонованих напрямів підготовки за програмою АССА найчастіше обирають кваліфікацію, яка б допомагала працювати з міжнародною фінансовою звітністю (самостійно складати та перевіряти).

Міжнародні партнери АССА

^ ARGENTINA АРГЕНТИНА

Federación Argentina de Consejos Profesionales de Ciencias Económicas Федерація бухгалтерів та аудиторів Аргентини

ARMENIA ВІРМЕНІЯ

Association of Accountants and Auditors of Armenia Асоціація бухгалтерів і аудиторів Вірменії

^ BARBADOS БАРБАДОС

Institute of Chartered Accountants of Barbados* Інститут дипломованих бухгалтерів Барбадосу

BELIZE БЕЛІЗ

Institute of Chartered Accountants of Belize* Інститут дипломованих бухгалтерів Белізу

^ BOTSWANA БОТСВАНА

Botswana Institute of Accountants* Інститут бухгалтерів Ботсвани

CAMBODIA КАМБОДЖА

Ministry of Economy and Finance Kampuchea Institute of Certified Public Accountants and Auditors* Інститут дипломованих громадських бухгалтерів і аудиторів Камбоджі

^ CANADA КАНАДА

Certified General Accountants' Association of Canada Асоціація сертифікованих бухгалтерів Канади

CARIBBEAN КАРИБСЬКИЙ БАСЕЙН

Institute of Chartered Accountants of the Caribbean Інститут дипломованих бухгалтерів у Карибському басейні

^ CYPRUS КІПР

Institute of Certified Public Accountants of Cyprus* Інститут сертифікованих бухгалтерів Кіпру

CZECH REPUBLIC ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА

Union of Accountants of the Czech Republic / Chamber of Auditors of the Czech Republic Союз бухгалтерів Чеської Республіки / Палата аудиторів Чеської Республіки

^ EAST AFRICA СХІДНА АФРИКА

Eastern Central and Southern African Federation of Accountants Федерація бухгалтерів Центрально-Східної та Південно-Африканської Республіки

^ EGYPT ЄГИПЕТ

Egyptian Society of Accountants and Auditors Єгипетське товариство бухгалтерів і аудиторів

ETHIOPIA ЕФІОПІЯ

Ethiopian Professional Association of Accountants and Auditors* Ефіопська професійна асоціація бухгалтерів і аудиторів

^ EUROPE ЄВРОПА

Fédération des Experts Comptables Européens / South Eastern European Partnership on Accountancy Development Федерація європейських бухгалтерів-експертів

^ GREECE ГРЕЦІЯ

Institute of Certified Public Accountants of Greece Інститут дипломованих бухгалтерів Греції

GUYANA ГАЙАНА

Institute of Chartered Accountants of Guyana* Інститут дипломованих бухгалтерів Гайани

^ INDONESIA ІНДОНЕЗІЯ

Ikatan Akuntan Indonesia Інститут дипломованих бухгалтерів Індонезії

IRAN ІРАН

Iranian Association of Certified Public Accountants Іранська асоціація дипломованих бухгалтерів

^ IRELAND ІРЛАНДІЯ

Institute of Certified Public Accountants in Ireland Інститут дипломованих бухгалтерів Ірландії

JAMAICA ЯМАЙКА

Institute of Chartered Accountants of Jamaica* Інститут дипломованих бухгалтерів Ямайки

^ LEBANON ЛІВАН

Lebanese Association of Certified Public Accountants Ліванська асоціація сертифікованих бухгалтерів

LESOTHO ЛЕСОТО

Lesotho Institute of Accountants* Інститут бухгалтерів Лесото

^ MACAU МАКАО

Macau Society of Certified Practising Accountants* Товариство дипломованих бухгалтерів-практиків Макао

MALAWI МАЛАВІ

Public Accountants Examination Council of Malawi* Рада бухгалтерів та аудиторів Малаві

^ MALAYSIA МАЛАЙЗІЯ

Malaysian Institute of Certified Public Accountants Малайзійський інститут дипломованих громадських бухгалтерів

MALTA МАЛЬТА

Malta Institute of Accountants* Інститут бухгалтерів Мальти

^ MEXICO МЕКСИКА

Instituto Mexicano de Contadores Públicos Мексиканський інститут бухгалтерів

POLAND ПОЛЬЩА

Accountants Association in Poland Асоціація бухгалтерів Польщі

^ ROMANIA РУМУНІЯ

Chamber of Financial Auditors of Romania / Body of Expert and Licensed Accountants of Romania Палата аудиторів Румунії

SERBIA СЕРБІЯ

Serbian Association of Accountants and Auditors Сербська Асоціація бухгалтерів і аудиторів

^ SIERRA LEONE СЬЄРРА-ЛЕОНЕ

Institute of Chartered Accountants of Sierra Leone* Інститут дипломованих бухгалтерів Сьєрра-Леоне

SINGAPORE СІНГАПУР

Institute of Certified Public Accountants of Singapore* Інститут дипломованих бухгалтерів Сінгапуру

^ SLOVAK REPUBLIC СЛОВАЦЬКА РЕСПУБЛІКА

Chamber of Auditors in the Slovak Republic Палата аудиторів Словацької Республіки

SWAZILAND СВАЗІЛЕНД

Swaziland Institute of Accountants* Інститут бухгалтерів Свазіленду

^ TANZANIA ТАНЗАНІЯ

National Board of Accountants and Auditors Інститут бухгалтерів Танзанії

TRINIDAD AND TOBAGO ТРІНІДАД І ТОБАГО

Institute of Chartered Accountants of Trinidad and Tobago* Інститут дипломованих бухгалтерів Тринідад і Тобаго

^ TUNISIA ТУНІС

Ordre des Experts Comptables de Tunisie Рада бухгалтерів-експертів Тунісу

TURKEY ТУРЕЧЧИНА

Union of Chambers of Certified Public Accountants of Turkey Союз сертифікованих бухгалтерів Туреччини

^ UKRAINE УКРАЇНА

Ukrainian Federation of Professional Accountants and Auditors Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України

UNITED ARAB EMIRATES ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ

Dubai Financial Services Authority Інститут бухгалтерів ОАЕ

^ VIETNAM В'ЄТНАМ

Ministry of Finance of the Socialist Republic of Vietnam* / Vietnam Accounting Association / Vietnam Association of Certified Public Accountants В’єтнамська Асоціація дипломованих бухгалтерів

^ ZAMBIA ЗАМБІЯ

Zambia Institute of Chartered Accountants* Замбійський інститут дипломованих бухгалтерів
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Схожі:

«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconПлан вступ стор. 2 Утворення Української Держави стор. 3 Аграрна...
Не бракує в ній І такого, що можна, здавало­ся б, визначити як "пропащий час". Але й тоді нібито вже приспана назавжди національна...
«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconПлан вступ стор. 2 Утворення Української Держави стор. 3 Аграрна...
Не бракує в ній І такого, що можна, здавало­ся б, визначити як "пропащий час". Але й тоді нібито вже приспана назавжди національна...
«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconАудиторський висновок за наслідками незалежної аудиторської перевірки
...
«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconПерелік умовних позначень стор. 3
Вступ стор. 4
«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconПлан Принципи економічного районування території України (стор 3-11)...
Проект нової сітки економічного районування України та перспектива розвитку економічних районів України (стор 26-39)
«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconПлан Принципи економічного районування території України (стор 3-11)...
Проект нової сітки економічного районування України та перспектива розвитку економічних районів України (стор 26-39)
«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconЗміст І роль консалтингу. Основні вимоги І завдання консалтингу
У разі необхідності надають аудиторські послуги з повним аналізом стану суб'єкта підприємницької діяльності, причин нега-тивних явищ...
«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconАнкета туриста на візу в Болгарію

«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconУрок громадянської освіти. 04. 10. 2011 р. Тема. Як досягти успіху
Мета. Ознайомити учнів із складовими успіху. На прикладах видатних людей показати сходження на вершину слави. Розвивати вміння аналізувати...
«Де Візу» розкрила секрет успіху Стор. 2 [Аудиторські послуги] Невипадкові зв’язки iconПослуги черкаської торгово-промислової палати міжнародні зв’язки. \
Організація та проведення навчальних семінарів, практикумів, тренінгів, курсів для підприємців
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка