Дитячим садкам першочергову увагу
Скачати 45.16 Kb.
НазваДитячим садкам першочергову увагу
Дата09.09.2013
Розмір45.16 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Экономика > Документы
ДИТЯЧИМ САДКАМ ПЕРШОЧЕРГОВУ УВАГУ.

Семенівською міською радою постійно приділяється першочергова увага забезпеченню нормальної роботи трьох міських комунальних дитячих садків. В дитячих садках “Сонечко”, “Яблунька” і “Лісовичок” виховується 296 дітей дошкільного віку, що складає 58,5 % від загальної кількості дітей дошкільного віку, які живуть в місті Семенівка. Навчально-виховний процес забезпечують 43 педагогічних та 54 технічних працівників дитячих садків, які мають високий фаховий рівень освіти, педагогічної майстерності та професіоналізму, сумлінно відносяться до своїх професійних обов’язків, застосовують в роботі нові педагогічні технології.

Очолюють дитячі садки досвідчені керівники Л. О. Тринога, В. В. Гайова, С. Б. Казан, які мають великий досвід роботи, професійно організовують навчально-виховний процес та безперебійну роботу своїх дитячих дошкільних закладів.

Фінансовою основою діяльності трьох міських комунальних дитячих садків є міський бюджет з якого вони фінансуються.

На потреби дитячих садків міською радою щорічно витрачається 70 % всіх видатків міського бюджету.

В бюджеті міста на 2013 рік з 4584958 гривень всіх запланованих видатків 3560705 планується виділити на утримання підвідомчих дитячих садків. За 8 місяців поточного року на потреби міських дитячих садків з міського бюджету витрачено 1888189 гривень. В тому числі 1740304 на заробітну плату працівників, 156931 гривня на придбання продуктів харчування, 67977 гривень на придбання предметів і матеріалів, 330000 гривень на оплату отриманих дитячими садками комунальних послуг {опалення, вода, каналізація, паливо, електроенергія), 6749 гривень на оплату відряджень медпрацівників, з бюджету розвитку міста було виділено 83847 гривень на придбання обладнання, 13485 гривень на оплату авансів за замовлену проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дитячих садків “Лісовичок” та “Сонечко”.

За кошти міського бюджету було профінансовано закупку фарби та матеріалів для проведення поточного ремонту дитячих садків. Ремонтні роботи були проведені у липні-серпні силами технічних та педагогічних працівників дитячих садків. В дитячих садках “Лісовичок” та “Яблунька” до виконання ремонтних робіт міською радою залучалися 5 працівників, які працюють в КП “Ревна” на громадських роботах, зарплата яких фінансується пропорційно за рахунок коштів міського бюджету та цільових коштів районного центру зайнятості. На добровільних засадах до ремонту приміщень груп залучалися батьки дітей.

Незважаючи на непросту фінансову ситуацію, проблеми з казначейським обслуговуванням банківських рахунків міської ради в поточному році міською радою були профінансовані всі заявлені потреби дитячих садків.

Для дитячого садку № 6 “Сонечко” профінансовано та придбано і установлено 2 варочних котли для кухні загальною вартістю 35600 гривень, сковорода промислова вартістю 13300 гривень, 100 комплектів постільної білизни, 100 рушників на загальну суму 10300 гривень. Замовлена землевпорядна документація на земельну ділянку дитячого садка вартість якої 3500 гривень, і виготовлення якої вже завершується. Підприємству ДП “Чернігівводземпроект” замовлена проектно-кошторисна документація “Капітальний ремонт дошкільного закладу № 6 “Сонечко” в м. Семенівка Чернігівської області” {2 черга). Вартість проекту складає 25758 гривень. Зараз сплачено аванс, проектантами завершуються проектні роботи.

По дитячому садку “Лісовичок” в поточному році міською радою профінансовано, а керівництвом дитячого садка вже придбано та встановлено нову електроплиту вартістю 7200 гривень, 40 дитячих ліжок та 3 столи загальною вартістю 2200 гривень, 2 водонагрівачі та 5 миючих ванн для посуду на загальну суму 5260 гривень, 20 постільних комплектів вартістю 2300 гривень. Підприємству ДП “Чернігівводземпроект” замовлено проектно-кошторисну документацію “Капітальний ремонт дошкільного закладу № 5 “Лісовичок” в м. Семнівка Чернігівської області”. Вартість проекту 19194 гривні. Прооплачено аванс, завершуються проектні роботи.

По дитячому садку “Яблунька” в 2013 році за спонсорські кошти підприємства “Семенівка-Агро” {керівник Гайовий О. Г.) було придбано фарбу для проведення поточного ремонту дитячого садка та посуд.

В дитячому садку “Сонечко” Семенівською дільницею ВАТ “Чернігівоблтеплокомуненерго” {Керівник Кожукар В. М.), яка орендує міську котельню та надає послуги з опалення дитячого садку, замінено 116 погонних метрів аварійної теплотраси на нову за власні кошти. Вартість виконаних робіт складає 87000 гривень.

В зв’язку з зношеністю будівель міських дитячих садків, які працюють без капітальних ремонтів по 20-40 років міською радою в останні роки за кошти міського бюджету виготовлена проектно-кошторисна документація на капремонт будівлі дитячого садка “Сонечко” для отримання коштів з державного бюджету міська рада направляла акти-клопотання на адресу депутатів Веховної Ради І. О. Рибакова, Ю. Р. Мирошніченко.

В червні 2013 року міська рада по даному проекту подала концептуальну ноту для участі в Всеукраїнському конкурсі проектів по програмі Європейського Союзу “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” з метою участі в конкурсі на отримання гранту та коштів Європейського Союзу.

В 2013 році міською радою було подано два проекти, розроблені керівниками дитячого садку “Сонечко” Триногою Л. О. та дитячого садку “Лісовичок” Казан С. Б. для участі у конкурсі на отримання фінансування, який проводить державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах справа нова, складна, і вона не гарантує автоматичного отримання коштів, які просим. Проте в умовах постійної нехватки коштів це справа перспективна і цим варто займатися.

По дитячим садкам “Яблунька” і “Лісовичок” в попередні роки міською радою було розроблено проектно-кошторисну документацію на модернізацію систем опалення дитячих садків та будівництво нової котельні в дитячому садку “Яблунька”. В 2012 році Розпорядженням голови Чернігівської облдержадміністрації В. М. Хоменко ці об’єкти були включені в перелік робіт на 2012 рік за кошти державного бюджету, проте не були профінансовані.

Зараз проектна документація по цим дитячим садкам зберігається в управлінні капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Мною були направлені листи з проханням про виділення коштів з держбюджету в 2013році депутатам Верховної Ради І. О. Рибакову та Ю. Р. Мирошніченко.

Користуючись нагодою, щиро і сердечно вітаю працівників міських дитячих садків, їх вихованців, батьківську громаду міських дошкільнят, всіх причетних до справи організації навчально-виховного процесу в дитячих садках міста з Днем знань та початком нового навчального року.

Бажаю всім добра та успіхів, плідної творчої праці по вихованню самого молодшого покоління Семенівців, покоління, від якого буде залежати майбутній розвиток міста Семенівка.
Міський голова

О. Ф. Бичков

Схожі:

Дитячим садкам першочергову увагу iconВідділ освіти
Крім того, профспілковий комітет пат «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» подарував дитячим садкам Інгульця справжні сосни,...
Дитячим садкам першочергову увагу iconВступ
Україні. Розглядаючи гуманізацію освіти як необхідну першочергову умову зміни змісту роботи школи, на перший план висувається проблема...
Дитячим садкам першочергову увагу iconПравове регулювання реклами
Цей факт, а також зростання ролі рекламної діяльності при переході на ринкову модель господарської системи викликають першочергову...
Дитячим садкам першочергову увагу iconМетодичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації...
Звертаємо Вашу увагу, що у 2012-2013 навчальному році вивчення хімії здійснювалося за наступними програмами
Дитячим садкам першочергову увагу iconМіжнародний день дитячого телебачення та радіомовлення — одне з найсвітліших...
Надають ефір дітям та дитячим програма. З тих пір, як Міжнародний день дитячого телебачення та радіомовлення оголосили представники...
Дитячим садкам першочергову увагу iconУ розвинутому товарному виробництві всі товари прирівню­ються до...
Питання про походження І природу грошей давно привертало увагу економістів. Вперше таке наукове дослідження було зроблено А. Смітом....
Дитячим садкам першочергову увагу iconРозроблення та дослідження наближених алгоритмів є досить перспективним...
Наближені методи заслуговують на увагу більше з практичного погляду, оскільки, як зазначалося вище, застосування точних методів потребує...
Дитячим садкам першочергову увагу iconПедагогічна діяльність а. С. Макаренка у роки радянської дійсності...
У роки радянської дійсності проблемам освіти І вихован­ня значну увагу приділяв талановитий український педагог А. С. Макаренко
Дитячим садкам першочергову увагу iconСправа проти Кучми – це спроба влади відвернути увагу народу від...
Справа проти Кучми – це спроба влади відвернути увагу народу від інфляції, бідності й масових протестів
Дитячим садкам першочергову увагу iconІ. Підготовка процедури
Звірити напис на ампулі з призначенням лікаря, звернути увагу на термін придатності
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка