Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Скачати 51.13 Kb.
НазваПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Дата23.04.2014
Розмір51.13 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Экономика > Документы
ПРОПОЗИЦІЇ

щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин

23 серпня 2013

 1. Янукович визнав, що його розповіді про реформи в економіці були брехнею.

У Донецьку, на зустрічі з шахтарями з нагоди їхнього професійного свята, Віктор Янукович заявив, що «необхідно ґрунтовно підійти до модернізації економіки, бо побілити, підлатати, підмазати вже не вийде».

Тези для коментування:

 • Через три роки після свого обрання на посаду президента Янукович раптом виявив, що економіка країни потребує ґрунтовної модернізації.

 • Цим відкриттям він визнав, що з 2010 р. всі розмови про реформування економіки були блефом. Увесь цей час він та члени його команди займалися лише дерибаном бюджету та власності.

 • Визнання необхідності економічних реформ Януковичем є для нього вимушеним кроком. Через відсутність реформ та корупцію бюджет порожній. Але його турбує не доля простих громадян. Просто його оточенню вже нема чого красти.

 • У країні вже другий рік поспіль продовжується падіння промислового виробництва.

  • У липні 2013 року падіння становило 4,9%, а за сім місяців 2013 року – 5,3%.

 • Прем’єр-міністр Азаров розповідає міфи про зростання ВВП у липні на 2,5%. Однак українські та міжнародні експерти прогнозують Україні за результатами року падіння ВВП.

  • Зокрема ЄБРР прогнозує падіння ВВП в 2013 р. на 0,5%.

 • Партія «УДАР» заявляє, що без фундаментального реформування українська економіка не має шансів вижити в конкурентній боротьбі. Ті ж псевдореформи, що реалізовувалися нинішньої владою у хибному напрямку, призвели лише до погіршення ситуації.

 • Лише з приходом до влади якісно нових політичних сил з європейським баченням, Україна отримає шанс наздогнати розвинуті країні, а громадяни – європейський рівень життя.

Додаткові тези:

 • Три роки перебування при владі команди Януковича і Партії регіонів – це роки втрачених можливостей, розгулу корупції і нахабної безвідповідальності усіх наближених до влади.

 • Всі оголошені реформи команди Януковича провалені.

  • «Реформи» мали зробити Пенсійний фонд бездефіцитним вже у 2012 р. Однак після такої «реформи» дефіцит Пенсійного фонду навпаки зріс – майже утричі у 2012р.

  • Провели «адміністративну реформу» – але витрати на органи влади не зменшилися, а для Адміністрації президента та силових відомств навіть зросли.

   • За підрахунками, один день президента обходиться країні у 2 млн. грн.

  • «Медична реформа» нинішньої влади призвела до скорочення лікарень та обмеження доступу до медичних послуг – передусім для сільських мешканців та громадян, що проживають у віддалених районах.

   • Замість обіцяного збільшення фінансування галузі охорони здоров’я до рівня європейський країн – 10% ВВП, – фінансування лише скорочується.

   • При цьому зростає фінансування спецлікарень для чиновників Адміністрації Януковича, чисельність яких збільшується з кожним роком.

  • Гучно анонсували «Курс економічних реформ» – жодна з них не реалізована. Економіка не працює.

   • Спад відбувається у більшості галузей виробництва (машинобудування, металургія, переробна промисловість та інші) – на 5-10 %.

   • Навіть за офіційними даними, обсяги тіньової економіки в Україні перевищують обсяги витрат державного бюджету (34% ВВП) чи розмір прямих іноземних інвестицій.

 • Перші місця у світових рейтингах Україна займає лише за рівнем корупції.

  • Так, за даними Transparency International, Україна за індексом сприйняття корупції знаходилася на 134 місці у 2010 р., а 2012 р. спустилася на 144 з 176 країн. Однакову з Україною оцінку (26) у 2012 році отримали ще п'ять країн: Сирія, Республіка Конго, Центрально-Африканська республіка, Камерун та Бангладеш.

 • ^ Україна – серед країн «третього світу» за рівнем свободи слова. Вона опустилася на 10 позицій і опинилася між Алжиром і Гондурасом у рейтингу «Репортерів без кордонів».

 • Наявність політичних репресій в Україні визнають у США та Європі на офіційному рівні. Януковичу не подають руки при зустрічі керівники цивілізованих держав.

  • Свідченням цього є надання політичного притулку українським політикам та запровадження санкцій щодо українських чиновників.

 • Як наслідок, Україна поступово опиняється у міжнародній ізоляції – як ті африканські країни, поруч з якими вона перебуває у рейтингах.

 • Погіршивши стосунки з усім світом, Янукович не зміг налагодити стосунки і з Росією.

  • Росія веде з Україною газові, м’ясні, сирні та інші торговельні війни.

 • Кричущою є ситуація, коли прем’єр-міністр України – замість того, щоб захищати інтереси національних товаровиробників, – робить винними їх та захищає імперські амбіції Москви.

 • Змінити ситуацію може лише зміна політичного курсу – переорієнтація його на активну співпрацю з ЄС. Україна не повинна втрати свій шанс повернутися у русло цивілізованого розвитку.

 • Це - шанс на краще майбутнє, шанс жити за обов’язковими і однаковими для всіх правилами, шанс для всіх українців на справедливість та повагу від держави. 1. ^ Орієнтація на поглиблення економічної кооперації із Росії безперспективна і лише поглиблюватиме можливості для шантажу України

На засіданні КМУ в 21 серпня було затверджено Розпорядження про делегацію для участі у переговорах щодо підготовки проекту «Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської федерації про реалізацію та заходи державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями.

Тим часом віце-прем'єр Росії Дмитро Рогозін в інтерв'ю газеті «Комерсант» заявив, що сумнівається в доцільності подальшої співпраці з Україною в авіабудуванні. Оскільки українські партнери не погоджуються на російські умови, що передбачають різке зменшення частки українських комплектуючих, зокрема відмову від двигунів підприємства Мотор-Січ.

Тези для коментування:

 • Нещодавня блокада українських товарів російською митницею, погрози російських високопосадовців її посиленням у разі підписання Угоди про Асоціацію з ЄС – свідчать про надмірну ризикованість подальшого поглиблення кооперації із Росією у стратегічних галузях.

 • Крім того Росія демонструє, що готова до співпраці із Україною лише на основі безумовного виконання Києвом її умов, що суперечать нашим національним інтересам.

 • Російські високопосадовці не приховують намірів поступово відмовлятися від українських постачальників та замикати виробничі цикли в авіабудуванні та інших високотехнологічних галузях на власній території - в незалежності від нашої інтеграції з ЄС.

 • Тому завданням української влади є не випрошування милості в російських кабінетах, а розвиток альтернативних стратегій розвитку авіабудування та інших високотехнологічних галузей економіки.

  • Зокрема має йтися про створення замкнених циклів виробництва в Україні або про взаємовигідну кооперацію із країнами ЄС, США, або країнами Азії та Латинської Америки, які останнім часом стрімко розвиваються.

Схожі:

Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Щодо рейдерського захоплення підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Щодо запровадження фінансових векселів для погашення боргів підприємствам теплокомуненерго
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Зустріч представників «шістки» під головуванням глави дипломатії єс кетрін Ештон щодо іранської ядерної програми (Брюссель)
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Уряд планує до 30 грудня закрити всі питання, пов'язані з виплатами з бюджету за 2013 рік – Микола Азаров
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
У вітальному слові під час урочистого відкриття ІІІ сесії вру, В. Янукович закликав об'єднатися у питання просування України до Європи....
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconКонкурс: позаконкурсний
Моніторинг політичних новин провідних телеканалів щодо дотримання стандартів інформаційного мовлення (2013 р.)
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconС. Й. Солодкий Національний університет „Львівська політехніка”
Пропозиції щодо розрахунку жорстких дорожніх одягів з урахуванням критеріїв механіки руйнування бетону
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЦі універсальні правила (далі Правила) складені з урахуванням Правил...
Пропозиції щодо внесення змін у Правила приймаються протягом танцювального сезону за електронною адресою
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЧ еркаська торгово-промислова палата
Додайте, будь ласка, до Анкети ваші рекламні буклети, комерційні пропозиції, інші пропозиції щодо співпраці для потенційних ділових...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconНазва організації, що подає проектну пропозицію
Назва проектної пропозиції: Підвищення якості місцевого інформаційного простору шляхом створення Чернігівської регіональної інформаційної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка