Як правильно вибрати колір для приміщення
Скачати 174.46 Kb.
НазваЯк правильно вибрати колір для приміщення
Дата05.04.2013
Розмір174.46 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > География > Документы
Як правильно вибрати колір для приміщення

При виборі кольору, потрібно виходити з цілей, якими буде служити кімнати, при цьому враховують планування, висоту стель. Орієнтацію на сторони світу. У сонячній кімнаті можна використовувати холодні тони, в кімнаті з вікнами на північ доречніше фарби теплих тонів.
Меблі.

Іноді меблі обмежують вибір кольору в кімнаті. Потрібно враховувати, що чим чіткіше меблі виділяються на тла стін, тим вони здаються самостійніше, і навпаки, якщо меблі того ж кольору, що і стіна, то стіна «поглинає» їх. Тому для красивих меблів слід підбирати контрастне фарбування стін.

Кімнати

Житлова кімната повинна випромінювати тепло і затишок. Тому рекомендується вибрати для неї наступні тонн: оливковий, пісочний, золотисту охру, приглушений червоний, жовтий, з відтінком оранжевого.

Можливі так само холодні тони: блакитний, сіро-блакитний, синьо-зелений, бірюзовий. Яскраві акценти розставляються за допомогою подушок, рослин. Робочий кабінет оформіть в зелених або жовтуватих тонах, допустимі червоні – вони пробуджують активність і творчість.

^ У спальні доречні заспокійливі і врівноважуючи тони — блакитний, оливковий, жовтий. Рекомендується застосовувати візерунок в спальній кімнаті лише на одній великій площині, а все інше робити однотонним (узор тільки на гардинах, тільки на покривалах, тільки на шпалерах).
^ Дитяча кімната, в першу чергу повинна відповідати смакам дітей. У цілому, діти більше реагують на колір, ніж на форму, тому слід використовувати ясні, соковиті гони. Не вимагає обережності вибір узору на шпалерах, так як він розвиває дитячу фантазію.
Кухня може бути вирішена в зелених, блакитних, помаранчевих тонах. Вихідними при цьому є колір кухонних меблів, смак господарів, характер оформлення. Зазвичай в кухні с така деталь, як «фартух», він виконується з керамічної плитки, Потрібно враховувати, що якщо на плитці є малюнок, то шпалери повинні бути однотонними,Колір плитки визначає вибір ї всіх інших кольорів.

^ У ванній кімнаті варто підібрати плитку теплих тонів, те ж відноситься до забарвлення підлоги і стелі, Холодні акценти можуть бути реал: в рушниках і дрібних речах.

Пам'ятайте, що за допомогою кольору можна виправляти несприятливі
пропорції кімнат: зорово збільшити або зменшити обсяг розширювати
або звужувати простір робити стелю вище або нижче. Кімната здається
більше, якщо в оформленні використані світлі тони, відсутні візерунки
або забарвлення дуже стримане. Менше приміщення здається, якщо воно витримане в темних тонах або використовуються великі декоративні елементи. Стеля здається нижче, якщо вона темніше стін, або при оформленні стін використані горизонтальні лінії, той же ефект досягається, коли шпалери не доходять до самого верху.

Довга вузька кімната здасться ширше, якщо фронтальні стіни пофарбовані у яскраві кольори, а довгі стіни – у світлі тони.

Все у ваших рука ж!
^ Колір очей і характер

Здатність розпізнавати людей: їх характер, вдачу і навіть стан здоров'я включає в себе безліч напрямків, як психологічних, так і фізіологічних. Про людину багато може розповісти його манера розмовляти, жести, хода, риси обличчя, улюблені кольори в одязі. Однак одним найкрасномовних джерелом інформації про людину є її очі - дзеркало душі

Всі стародавні трактати про фізіогноміку говорять про те, що вивчення людини треба починати саме з очей. І це не випадково. Адже велика частина інформації, завдяки якій людина розвивається, сприймається саме через очі. Астрологи переконані, що в очах відображена вся палітра кольорів планет гороскопу народження, які, у свою чергу, свідчать про ті чи інші риси характеру людини. Значення очей в дослідженні характеру підтверджується і сучасними науковими дослідженнями: у кожної людини очі неповторні за своім забарвленням.

Власники чорних очей енергетично сильні особистості, вони володіють великою життєдайною енергією, ініціативою і неспокійним характером. Чорні очі свідчать про пристрасність людини і її велелюбність. Таких людей не зупиняють ніякі перепони на шляху до жаданого об'єкту зупинити не в змозі. Хоча їх одержимість може принести їм не тільки радість перемог, але і гіркоту поспішних рішень.

Ті, у кого карі очі, від природи привабливі, чуттєві і дотепні. Це дуже темпераментні люди. Про них можна сказати, що вони надзвичайно запальні, але легко забувають образи. Недоліком людей з карими очима можна вважати часті примхи. Астрологи кажуть, що люди з темно-карими очима (суміш енергії Сонця і Венери з домішкою Сатурна) надзвичайно товариські й легко знаходять спільну мову з людьми. Люди з такими очима дуже влюбчиві, але вони однаково швидко загоряються і так само швидко гаснуть. Люди зі світло-карими очима сором'язливі, схильні до самотності, мрійливі. їх можна вважати прагматиками, але, можливо, саме це робить їх такими працьовитими, старанними. На них завжди можна покластися - вони не підведуть. Особливістю характеру людей зі світло-карими очима можна вважати їх індивідуалізм, прагнення робити все самостійно, вони зазвичай досягають великих успіхів. Ці люди зовсім не переносять тиску на них.

Синьоокі люди - це романтики, люди дуже емоційні, чуттєві. Вони здатні не тільки безоглядно закохуватись в партнера, але і захоплювати його своїм пристрасним поривом. Хід їхніх думок часом може виявитися абсолютно непередбачуваним. До речі, у таких людей крім усього іншого дуже розвинене почуття справедливості, вони готові відстоювати правду часом навіть на шкоду собі. Синьоокі люди дуже правдиві. Основний недолік -гордовитість і зарозумілість. Такі люди дуже конфліктні, люблять посперечатися, кваплять події і не завжди здатні зрозуміти чужу проблему. Людям з темно-блакитними очима властива наполегливість, але при цьому вони дуже схильні до сентиментальності. Власники темно-блакитних очей
легко піддаються своїм примхам, а їх настрій нагадує непередбачуваний весняний вітерець. Блакитноокі натури схильні пам'ятати образи, навіть тоді, коли в душі вони їх вже давно пробачили.

Блакитні ОЧІ нерідко приховують обман. Власники блакитних очей - цілеспрямовані, не надто сентиментальні люди. Людей з блакитними очима важко розжалобити сльозами. Іноді вони переживають напади сильного гніву або безпричинної депресії. Але такі перепади настрою зустрічаються вкрай рідко. Найчастіше блакитноокі люди мають спокійний характер, проте одноманітність їх гнітить.

Власники Сірих ОЧЄЙ дуже рішучі й розумні люди. Вони не ховають голову в пісок, якщо у них з'являються проблеми. Навпаки, вони вирішують їх без зволікання. Але, разом з тим, виявляються безпорадними перед ситуаціями, де розум безсилий. Сірі очі є прикметою чутливості і допитливості. Таким людям все цікаво. А тому - це очі людей, яким завжди щастить і в кар'єрі, і в коханні.

Власники темно-сірих очей вперті й сміливі. Вони самовіддані, володіють сильною волею та рішучим характером, Ці люди часто

Сіро-голубі очі - володарі очей цих двох крижаних відтінків, одночасно у характері поєднують якості блакитнооких і сіроокий людей. Така людина -амбітна, рішуча, справедлива, цілеспрямована, рішуча і тверда. При цьому, рідко виходить з себе, спокійні, чесні. Серед сіро-блакитнооких часто можна зустріти справді мудрих людей - адже у них розум поєднується з інтуїцією, гнучкість мислення зі винахідливістю, вони духовні, справедливі і вміють знайти вихід зі скрутного становища, захистити, допомогти, дати ділову пораду. .

у Вас СІРО-ЗЕЛЕНІ ОЧІ, то можна сказати, що у Вас дуже сильна воля. Ви можете подолати будь-які труднощі. Хоча Вас вважають незговірливими, але найчастіше саме це допомагає Вам досягати поставленої мети. Володарі зелених очей - це часом натури гонорові, які можуть проявити у вирішенні важливих для себе питань жорсткість, а у виняткових випадках - і жорстокість.

Зеленоокі люди - це сама ніжність, Люблять вони завжди щиро, гаряче і відрізняються вірністю тим, кого обрали. Зелені очі нерідко притаманні справжнім лицарям. Друзі цінують їх за надійність і доброту, вороги ненавидять за принциповість і твердість. Вони гарні слухачі та співрозмовники, Вони стабільні, але при цьому не позбавлені уяви. Дуже добре справляються з керівними, Втім, психологи вже давно взяли на озброєння теорію про взаємозв'язок кольору очей людини і його характеру. Так, на їхню думку, володарі очей холодних відтінків - сірих, блакитних, синіх - не бояться опору навколишніх, і тому рідко сумніваються в собі в присутності сторонніх.

Крім того, що колір очєй, так чи інакше, впливає на характер людини, на самі очі і погляди впливає той знак Зодіаку, до якого ви належите.
На допомогу приходить колір - кольоротерапія
Око людини наділене здатністю розрізняти 1,5 млн. відтінків. Всі вони в залежності від інтенсивності та тривалості впливу впливають на емоції, а через них на стан органів та систем організму. Деякі кольори мають лікувальні властивості.

^ Кольоротерапія - один з найдавніших методів оздоровлення. Для впливу на організм з метою його відновлення використовуються певні відтінки. Кольоротерапія, при правильному застосуванні, робить позитивний вплив на стан людини, допомагає йому подолати хворобу, змінити ставлення до життя. Людина з хорошим здоров'ям однаково гармонійно сприймає всі кольори. їх вибір - своєрідний тест, що дозволяє оцінити стан здоров'я. Підсвідома потреба в тому чи іншому кольорі дозволяє встановити уражені органи і системи.

До того ж сам організм вибирає саме той спектр, який йому необхідний для самовідновлення. Визначивши, який відтінок необхідний для підживлення організму, можна природним чином відновити його рівень.

Бажано також знати, що кольори поділяють на активні і пасивні. Активні(червоний, оранжевий, меншою мірою-жовтий) збуджують, дають організму заряд енергії, а також прискорюють процеси життєдіяльності.

Пасивні, за своїм впливом, більш різноманітніші. Так блакитний, рожевий, світлі відтінки зеленого, певною мірою білий -заспокоюють.

Нейтральні - зелений і синій , фіолетовий - вселяють невпевненість, тривогу, смуток і тугу. Чорний і темно-коричневий - пригнічують, викликають почуття переляку.

^ Кожен колір - терапевт

Червоний колір корисний при хворобах, що виникають на тлі слабкості і загального виснаження. Він підвищує внутрішню енергію, працездатність, а також сприяє припиненню запального процесу, нормалізації обміну речовин і кровопостачання.
Червоний допомагає позбавлятися від туги і негативних емоцій. Також він дуже корисний при паралічах. Червоні відтінки мають зігріваючу дію і можуть допомогти людям, страждаючим простудними захворюваннями, У той же час вони можуть сприяти підвищенню кров'яного тиску, викликати гнів і роздратування.

Оранжевий колір активно бореться з депресією, страхами, втомою. Він поліпшує апетит, благотворно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, нирок, сечового міхура, стимулює роботу надниркових залоз.

^ Жовтий колір підвищує гостроту зору, апетит, зміцнює центральну нервову систему, позитивно впливає на роботу шлунку і кишечника, печінки. Він очищає організм від токсинів, покращує концентрацію уваги, пам'яті і настрою. Зелений колір надає заспокійливу дію на центральну нервову систему, сприяє ритмічній роботі серця, знижує артеріальний та внутрішньоочний тиск, має болезаспокійливий ефект. Він сприяє відпочинку очей і здатний вселяти надію.

^ Блакитний заспокоює, позитивно впливає на роботу щитовидної залози, підвищує імунітет, знімає запалення і знижує кров'яний тиск. Він також допомагає при безсонні.

Синій - знімає напругу, викликає відчуття спокою і комфорту, заспокоює дихання. Це найсильніший болезаспокійливий колір спектра. Його використовують при лікуванні астми, бронхіту, екземи, мігрені, запалень .

Фіолетовий . Він знижує серцебиття, апетит і допомагає при схудненні. Фіолетовий також нормалізує стан лімфатичної системи, допомагає при внутрішніх запаленнях, висипаннях на шкірі.

КОЖЕН ^ КОЛІР ПРИРОДНІЙ лікар і порадник

Цікаві факти про колір

1. Бик на кориді атакує червоний плащ матадора, який називається мулета, зовсім не тому, що його дратує червоний колір - адже корови не розрізняють кольорів. Насправді бик реагує на рух, коли тореро розгойдує мулету. А червоний колір історично був обраний з тією метою, щоб кров бика була менш помітна.

 1. Бортовий самописець, який встановлюється на літаках для
  запису інформації про технічний стан всіх пристроїв, а також дій і
  розмов екіпажу, нерідко називають «чорним ящиком». Хоча
  насправді цей пристрій має форму не скриньки, а кулі або
  циліндра, та й колір його не чорний, а червоний або оранжевий,
  щоб було легше знайти в разі аварії.

 2. Багато хто вважає, що зебра - це білий кінь у чорну смугу, так
  як у зебр білі животи. Проте дослідження зебр на ембріональній
  стадії показують, що фоновий колір тварини - саме чорний, тому
  зебру правильніше вважати чорної в білу смугу.

4 Раніше в Шотландії мала місце колірна диференціація кілтів. У залежності від свого сану людина мала право носити кілт з обмеженим набором кольорових смуг в тканині. Наприклад, шестиколірний кілт був винятковим привілеєм короля. Також набір квітів у кілті дозволяв судити звідки людина родом, так як ткачі мали обмежений для даної місцевості вибір рослин, з яких можна було отримати фарбу.

5. Фасади готичних соборів під час їх спорудження в середньовіччі не обов'язково були такими ж сірими й суворими, якими ми бачимо їх зараз. Коли в 1990-х роках Ам'єнський собор у Франції зазнав лазерної очищення, було виявлено, що фасад багато століть тому був розфарбований у різноманітні яскраві кольори. Зараз цей собор у свята підсвічується тими ж квітами, як це було в із столітті.
6 Більярд пішов від ігор з ціпком та кулями на відкритому повітрі і в якійсь мірі споріднений гольфу і крокету. Тому в данину традиції сукно на більшості більярдних столів зелене, як і колір трави.

7 Прапор Філіппін складається з білого трикутника, в якій . укладені сонце і зірки, і двох смуг - синьої і червоної. Це єдиний державний прапор, у якого є два рівноправних варіанти: у мирний час синя смуга зверху, а червона знизу, а коли Філіппіни в стані війни, то навпаки

 1. В епоху чорно-білого телебачення в камерах часто
  застосовувалися червоні фільтри, через що червона помада
  робила губи на екранах телевізорів блідими. Тому дикторш і
  актрис гримували зеленими рум'янами і помадою.

 2. Блакитний колір очей - це результат мутації в гені НЕКС2,
  через яку у носіїв такого гена знижена вироблення меланіну у
  райдужній оболонці ока. Виникла ця мутація приблизно 6-ю тис.
  років тому в північно-західній частині чорноморського
  узбережжя, так що всі люди з блакитними очима можуть
  вважатися родичами.

10. Довгий час вважалося, що давньогрецькі скульптури з білого мармуру були спочатку безбарвними. Проте недавні дослідження вчених підтвердили гіпотезу, що статуї розфарбовувалися в широку гаму кольорів, які з часом зникли під тривалим впливом світла і повітря.

11. Цуценята далматинців народжуються повністю білими.

12. Рожеве забарвлення фламінго дане їм не з народження, а походить від вживаних у їжу маленьких червоних рачків або водоростей, у яких міститься каротиноід.

Схожі:

Як правильно вибрати колір для приміщення iconЗупиняємо текст наведенням мишки
Синій колір холодний колір. В залежності від насиченості викликає відчуття похмурості, спокою, мерзлоти. Колір цілком підійде для...
Як правильно вибрати колір для приміщення iconУрок: Make-up для дівчат
Надаємо їм синій колір з допомогою вікна колір / насиченість ctrl + U; не забудьте встановити галочку на Colorize (Тонування)
Як правильно вибрати колір для приміщення iconНазва ват “Нафтопроммаш” Цех №2 iн (кадастровий №)
Виробничі приміщення 0,3248; складські приміщення 0,0247; адміністративні приміщення 0,0565
Як правильно вибрати колір для приміщення iconНазва ват “Нафтопроммаш” Цех №3 iн (кадастровий №)
Виробничі приміщення 0,2656; складські приміщення 0,0795; адміністративні приміщення 0,0357
Як правильно вибрати колір для приміщення iconНазва ват “Нафтопроммаш” Цех №5 iн (кадастровий №)
Виробничі приміщення 0,6775; складські приміщення 0,0520; адміністративні приміщення 0,0405
Як правильно вибрати колір для приміщення iconНазва ват “Нафтопроммаш” Цех №7 iн (кадастровий №)
Виробничі приміщення 0,1409; складські приміщення 0,0254; адміністративні приміщення 0,0595
Як правильно вибрати колір для приміщення iconНазва ват “Нафтопроммаш” Цех №1 iн (кадастровий №)
Виробничі приміщення 1,1664; складські приміщення 0,2837; адміністративні приміщення 0,1892
Як правильно вибрати колір для приміщення iconМожливо, перший помічений людиною колір. Це найбільш емоційно насичений...
Взагалі не рекомендується використовувати червоний в великих кількостях наприклад, при виборі кольору стін. Звісно, цей колір не...
Як правильно вибрати колір для приміщення iconХто до 100 років хоче жити, той харчуватись повинен правильно уміти...
Мета: розкрити значення харчування для життєдіяльності людини; переконати учнів у необхідності правильно харчуватися; розширити уявлення...
Як правильно вибрати колір для приміщення iconКиївський національний університет ім. Тараса Шевченка Інститут Міжнародних Відносин
Набути навички роботи з дескрипторами, що задають колір тексту, колір фону, розмір шрифтів
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка