28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших
Скачати 95.44 Kb.
Назва28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших
Дата13.07.2013
Розмір95.44 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > География > Документы
Оперативний моніторинг інформаційного простору
станом на 17.15 28 жовтня


 1. ЗГАДКИ ПРО “БАТЬКІВЩИНУ” з боку інших
На ТБ

Джерело, час

Зміст

Позитивні

«5 канал» (16.00)

Сприятливо для «Батьківщини» кореспондент розповіла, що на Софійській площі, де встановили велику сцену з екраном, можна побачити включення з регіонів – звіти представників ОО, що вони нарахували понад тисячу порушень, серед яких (в Одесі та Луганську) провладна партія роздавала продпайки, поблизу деяких дільниць зафіксовано готівковий розрахунок із виборцями, бюджетники зізнавалися, що їм говорили голосувати за провладну п партію. Позитивний акцент – що ОО не залишить це без уваги – синхрон М.Мартиненка: «Наше завдання – кожне порушення не залишити поза увагою. Ми можемо зараз давати оцінку нашій судовій системі. Я думаю, що вона в нас з вами буде однакова, але ми не маємо права це залишати поза увагою». Подавався також синхрон П.Петренка (керівник юридичним департаментом ОО), що до 12 листопада мають бути оголошені офіційні результати виборів, «тому суди повинні розглянути скарги з приводу голосування сьогодні до кінця дня. З приводу результатів вони повинні бути розглянуті до офіційного оголошення результатів виборів». Позитивно – про повідомлення з прес-центру ОО про проведення паралельного підрахунку голосів, а представники опозиції відразу після завершення голосування телефоном передаватимуть інформацію до виборчого штабу і буде створено електронний реєстр копій протоколів із мокрими печатками.

Нейтральні

«5 канал» (16.00)


Інформативно – ведучий повідомив, що понад тисячу порушень зафіксувати представники ОО в Одеській, Донецькій, Дніпропетровській обл. та Києві.

Негативні


Інтернет-сайти та інформагентства

Джерело, час

Зміст

Позитивні

032.ua, 15.35

Казанковский район Николаевской области, 130 округ, старушка, практически слепая, сказала, что хочет проголосовать «За Юли и всех, кто с ней», члены комиссии-регионалы тут же услужливо направили ее руку в клетку с ... Партией регионов.

НейтральніНегативні

УНІАН, 16:33


УНН, 16:51

В ніч з 27 на 28 жовтня на деяких дільницях виборчого округу №154 (з центром у місті Дубно Рівненської області) виявлено листівки з інформацією про те, що кандидат від Об’єднаної опозиції Валентин Королюк (голова обласної організації Народного Руху України) отримав 5 млн доларів за те, що у майбутньому парламенті він перейде у фракцію Партії регіонів. Як повідомили кореспонденту УНІАН у виборчому штабі кандидата В.Королюка, листівки виготовлено з логотипом громадського руху “Чесно”.
Фальсифікації щодо голосування киян вдома на виборчому окрузі Голосіївського району є провокаціями зі сторони "Батьківщини". Про це сказав політтехнолог Тарас Березовець (працював на кандидата по цьому окрузі від ПР - Лисова). "Раніше по 211 округу була така інформація від "Батьківщини", що там в окрузі відбуваються різного роду фальсифікації із голосуванням на дому. Це все організовано "Батьківщиною", адже там існують проблеми із рейтингами кандидатів від опозиції. Тому зараз йде спроба усілякими методами отримати явку своїх сторонників",
 1. ^ ЗАЯВИ ПРЕДСТАВНИКІВ “БАТЬКІВЩИНИ”

Вид ЗМІ

Джерело, час

Зміст

ТБІнтернет-сайти та інформагентства

УНІАН, 16:23
УНІАН, 16:40


«Коментарі», 16:52


^ УП, 16:54
УНІАН, 16:58


У Сумах штаб кандидата в народні депутати України від об`єднаної опозиції «Батьківщина» заявляє про початок застосування «каруселей» на виборах в обласному центрі.

У Житомирі спостерігачі від Об’єднаної опозиції знайшли на одній з дільниць округу № 62 заповнені протоколи.
В Донецке продолжается «карусель». В 45 округе зафиксированы автобусы, перевозящие избирателей от участка к участку. Об этом сообщает пресс-служба ДОО партии Объединенная оппозиция.
Члени мобільної групи спостерігачів від ВО "Батьківщина" виявили масове підвезення виборців на дільницю № 230863 в окрузі №74 у Запоріжжі. Групою людей, яких привезли на дільницю, керував невідомий чоловік, повідомляє прес-служба партії.
Всі мешканці будинку по вул. Прирічна, 17 Г, які мали сьогодні голосувати на виборчій дільниці №800514, що на Оболоні в Києві, зникли зі списку виборців. Про це УНІАН повідомили у прес-центрі Київського регіонального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина».
 1. ^ ПОРУШЕННЯ НА ВИБОРАХ (крім згадок “Батьківщини” та заяв міжнародних спостерігачів)
Вид ЗМІ

Джерело, час

Зміст

ТБ

«5 канал» (16.00)

Інформативно-негативно – про напад на О.Герасим’юк на Одещині, коли вона намагалася з’ясувати інформацію про можливі фальсифікації на одній із дільниць – каруселі.

Інтернет-сайти та інформагентства

"ZaБор", 15:58

Интерфакс-Украина, 16:12

УНІАН, 16:39


«Українські новини», 16:27
«Левий берег», 16:24

«Коментарі», 16:34

«Українські новини», 15:58

УНІАН, 17:05

Дело, 17:00

Сегодня, 28 октября, в день выборов на двух избирательных участках недосчитались урн. Вместо положенных шести, находилось только четыре. Как сообщил "ZaБору" юрист "УДАРа" Кирилл Сахнюк, нарушения произошли на участке № 231015 и № 231035. В комиссии происходящее пока никак не объясняют, но вместо необходимых шести урн, на каждом участке располагается, только по четыре.
На нескольких участках избирательного округа №88 (центр - город Коломыя Ивано-Франковской области) наблюдатели гражданской сети "Опора" выявили заранее заполненные протоколы участковых избирательных комиссий (УИК).
У Києві, на 217 окрузі, на виборчі дільниці 43 та 38 під виглядом піци для харчування членів виборчих дільниць доставили зайві бюлетені.
Донецкая областная организация партии "Украинский демократический альянс за реформы (УДАР) Виталия Кличко" заявляет о применении новой технологии фальсификации результатов выборов Верховной Рады с помощью скрытых от избирателей урн для голосования на избирательных участках в Донецкой области.
Первый вброс бюллетеней зафиксирован в Донецке на 41 округе. Бюллетени пачкой лежали на дне урны. Видео на YouTube выложила Маргарита Григорьянц. При этом члены избирательных комиссий мешали журналисту и наблюдателю фиксировать нарушение.
Наблюдатели от Партии регионов напали на наблюдателя, назвавшегося представителем Владимира Боделана и отобрали у него паспорт и удостоверение. Как передает корреспондент «Одесса. Комментарии», об этом сообщили в Одесской областной организации «Комитета избирателей Украины. По данным КИУ, инцидент произошел на участке №510978 принадлежащем к округу №143 с центром в Измаиле.
Днепропетровская областная организация партии "Украинский демократический альянс за реформы (УДАР) Виталия Кличко" заявляет о нарушении организации работы камер видеонаблюдения на избирательных участках в округе №29 в Днепропетровской области.
На Тернопільщині через відсутність в бюлетенях печатки «Вибув» навпроти партії «Собор» більш, як на 10-ти дільницях результати виборів до Верховної Ради України будуть визнані недійсними. Як передає кореспондент УНІАН, час засідання Тернопільського прес-клубу представник Комітету виборців України в Тернопільській області Володимир Курило повідомив, що відсутність печаток в бюлетенях є непоодинокими випадками в області.
На Михайловской площади в Киеве начался концерт в честь 68-й годовщине освобождения Киева от немецко-фашистских захватчиков. Многие пришли на площадь, так как им пообещали заплатить 140 гривен, если они будут стоять там с 15.00 до 23.00.
 1. ЗАЯВИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВО «Свобода»

Вид ЗМІ

Джерело, час

Зміст

ТБІнтернет-сайти та інформагентства

Блог В.Аронця на «Левому берегу» (член ВО «Свободи»), 16:35

З'явились дані третього екзит-полу, станом на 14.30. Джерело не наводжу

 • Водка – 29%

 • Вино – 23%

 • "Вдова Кліко" – 13%

 • Советське ігристе – 13%

 • Пиво "Львівське" (яке плавно стає Самогонкою "Гуцульською" – 12%

Як бачимо, дані у всьому збігаються з аналогічними екзит-полами, які оприлюднив Мустафа, окрім "Свободи"!. У Екзит-полі, наближеному до влади, "Свободі" дають всього 6.7%!!! Це нонсенс - така велика різниця. Після цього врятувати репутацію Копатька, як соціолога зможуть тільки тотальні фальсифікації регіоналів проти "Свободи".
 1. ^ ЗАЯВИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВЛАДИ
Вид ЗМІ

Джерело, час

Зміст

ТБІнтернет-сайти та інформагентства

Новини Закарпаття, 14:58

Интерфакс-Украина, 16:27

«Українські новини», 16:53
«Коментарі», 16:58

УНН, 16:24

Як повідомили офіційні спостерігачі від Партії регіонів, котрі нині працюють на виборчій дільниці №210757 в Ужгороді (АТП на вулиці Радищева,2), на території АТП уже кілька годин поспіль стоїть чорний позашляховик, до якого організовано приводять групи людей. За попередньою інформацією, там відбувається підкуп виборців на користь партії УДАР та її кандидата-мажоритарника.
Выборы-2012 - наиболее прозрачное политическое состязание за всю историю Украины, заявляет народный депутат Украины, член парламентской фракции Партии регионов Елена Бондаренко.
Александр Ефремов не видит оснований для признания парламентских выборов недействительными.
Милиция проверяет факты использования ручек с исчезающими чернилами на семи участках в Одесской области – МВД.
У зв’язку з численними повідомленнями спостерігачів про те, що у приміщеннях дільничих комісій не виконуються вимоги Постанови Центральної виборчої комісії № 1850 від 24.10.2012, зокрема відсутність на інформаційних табличках допису "У кабінці для таємного голосування відеоспостереження не ведеться", та неможливістю через технічні причини ознайомитися з текстом зазначеної постанови на офіційному веб-сайті ЦВК, Представник Уповноваженого з питань дотримання виборчих прав громадян Михайло Чаплига звернувся до Центральної виборчої комісії з проханням надати копію постанови № 1850. Про це УНН повідомили у апараті Омбудсмена України 1. ^ ЗАЯВИ МІЖНАРОДНИХ СПОСТЕРІГАЧІВ, РЕАКЦІЯ МІЖНАРОДНОЇ СПІЛЬНОТИ
Вид ЗМІ

Джерело, час

Зміст

ТБІнтернет-сайти та інформагентства

Интерфакс-Украина, 16:00

Интерфакс-Украина, 16:03

«Коментарі», 16:50

^ Международные наблюдатели от организации "За справедливые выборы" Олег Черноморец и организации ICES Бен Нерия Барух (оба – представители Израиля), наблюдающие за ходом голосования в Харькове, пока не зафиксировали существенных нарушений.
^ Международные наблюдатели от общественной организации "Гражданская инициатива за свободные и демократические выборы" положительно оценивают ход голосования на парламентских выборах в Украине. В свою очередь, депутат народного собрания Болгарии ("Коалиция за Болгарию") Пламен Славов подчеркнул, что на том избирательном участке, где он присутствовал, голосование проходило прозрачно, члены избирательной комиссии работали четко, слаженно и профессионально.
В Одесской области разбили камеру международному наблюдателю
Схожі:

28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших icon28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших
Досить сприятливо для опозиції розповів, що хакери атакували сайти лідерів опозиції Тимошенко, Турчинова, Яценюка та Гриценка. З...
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших icon28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших
В батьківщині вже провели першу прес-конференцію опозиціонери заявляють про велику кількість порушень, багато людей голосують вдома,...
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших icon28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших
П. Симоненко. Відмічено, що поганою є якість відео, але його мають виправити (на відео з дільниці лише розмиті силуети) І вказано...
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших iconПрограма передач дтрк "Культура" з 22 жовтня по 28 жовтня 2012 року поне ділок, 22 жовтня
Все про оперету. Богдан Струтинський 08: 45 Королівська корона у спадок. Андрій Писарєв
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших iconПрограма передач дтрк „Культура” з 21 жовтня по 27 жовтня 2013 року понеділок, 21 жовтня
Все про оперету. Лідія Запорожцева 13: 00 Центр уваги. Екстремальний велоспорт в Україні або "велострибунізм"
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших iconПоняття про ліки тваринного походження
Зумовлювалось це, з одного боку, багатовіковим досвідом, вивчення їх дії на організм, з другого – ілюзорними уявленнями про життя...
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших iconДозвіл на виїзд дитини за кордон
Наприклад, якщо тур відбудеться з 10 жовтня на 5 днів (по 14 жовтня 2012), вказуємо в спонсорстві дати з 10 жовтня 2012 року по 29...
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших iconПрограма передач дтрк „Культура” з 7 жовтня по 13 жовтня 2013 року понеділок, 7 жовтня
А у нас кіно знімали. Борислав Брондуков 17: 30 Діалог. Дмитро Степовик Тарас Миронюк
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших iconПрограма передач дтрк „Культура” з 14 жовтня по 20 жовтня 2013 року понеділок, 14 жовтня
Гравці. Театр XXI. У пошуках ідеального театру. Дмитро Богомазов 10: 00 Д/ф "Михайло Сікорський. Заповіт"
28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших iconОдноскладні речення з головним членом речення – підметом. Називні речення
Згадки про Україну. Про Дніпро, видно, йому дуже болять. Він знов І знов вертається до цієї теми (Г. Костюк)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка