Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009”
Скачати 159.22 Kb.
НазваОприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009”
Сторінка1/3
Дата25.01.2014
Розмір159.22 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > География > Документы
  1   2   3

http://antibotan.com/ - Всеукраїнський студентський архів

Інформаційне повідомлення 

          Відповідно до постанови КМУ від 10.12.2010р. №1128 «Деякі заходи щодо забезпечення виконання  Указу Президента України від 9 грудня 2010 року № 1085»  та листа Мінекоресурсів України № 25962/0810-10 від 15.12.2010 року та наказу № 2-і від 11.01.2011р. відмінено конкурс на заміщення вакантних посад в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, оголошений 14.12.2010р.

 

Оприлюднено бюлетень "Екологія Львівщини 2009"
^ Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини - 2009” 

 Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області за сприяння обласного фонду охорони навколишнього природного середовища підготувало черговий бюлетень „Екологія Львівщини - 2009”, який поєднує матеріали Регіональної доповіді про стан навколишнього природного середовища в Львівській області за 2009 рік та Екологічного паспорту.

Дане видання підготовлене для широкого кола громадськості, небайдужої до екологічних проблем Львівщини. Так, фахівці у бюлетені можуть знайти інформацію про динаміку змін екологічної ситуації нашої області, студенти – матеріал, який сприятиме розвиткові їх екологічної свідомості. Зацікавлені мешканці матимуть можливість познайомитись зі станом повітря, яким дихаємо, і води, у якій купаємося, з природною спадщиною Львівщини і не тільки.

Інформацію у бюлетені „Екологія Львівщини - 2009” подано у текстовому та графічному вигляді.  Ілюстративний матеріал поданий у вигляді графіків, карт, таблиць та фотографій.


"Майбутнє довкілля в твоїх руках"
Саме таку назву мала акція з пропаганди охорони навколишнього природного середовища, яку провели з 16 по 24 липня природолюби Сумської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги, Всеукраїнської дитячої спілки "Екологічна варта" та Українського товариства охорони природи у Роменському районі. 27 небайдужих до проблем природи педагогів та дітей цього разу не випадково вибрали саме цю територію. Адже у 2008 році була зарезервована територія нового - третього у Сумщині - національного природного парку "Верхньосульський", стержнем якого є р. Сула в межах Недригайлівського та Роменського районів.
Програма акції передбачала екскурсії до музеїв та природних об'єктів, анкетування місцевих жителів та відпочиваючих, розповсюдження листівок закликів, екологічні трудові десанти в місця масового відпочинку, зустрічі з представниками влади з проблемних природоохоронних питань. Особливе місце в програмі відводилося навчально-виховним заходам, пов'язаним зі здоровим способом життя молоді, правилам людської цивілізованої поведінки в природному середовищі, тощо.
Спілкувалися з пустовійтівцями - жителями славетного села, батьківщини останнього кошового отамана Запорізької січі Петра Калнишевського. Відвідали чудовий музей, побували та сфотографувались біля пам'ятника історичної постаті.
Підводячи підсумки проведеної акції, висловлюючи кожен своє враження від виконаної роботи, пережитих контактів з природою та людьми, можна зробити висновок, що 9 днів на Роменщині пройшли недарма. Кожен з учасників збагатився духовно, загартувався фізично, отримав заряд енергії для діяльності у власному довкіллі і заради його майбутнього.
Акція проведена за підтримки Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Сумській області та Сумського обласного осередку Народно-демократичної партії.


  1   2   3

Схожі:

Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconБюлетень нових надходжень
Словник-довідник термінів з європейської інтеграції / Мудрий Я. – К. Міленіум, 2009. – 588 с
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconРеферат з курсу “Ландшафтна екологія”
Як усім відомо, екологія — це наука, що займається вивченням взаємозв’язків у природному середовищі. Так було до 70-х років, зараз...
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconБюлетень нових надходжень
Стан наукової думки в сучасних реаліях : моногр. / Сохнич А. Я. – Львів : Ліга-Прес, 2009. – 152 с
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconСоціальна програма "Молодь Львівщини" на 2009-2015 роки
Молодь як соціально-демографічна група характеризується не лише віковими ознаками, але й специфікою соціального становлення, особливим...
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconБюлетень нових надходжень
Збірник наукових праць Національної академії державного управління при Президентові України. Вип. – К. Наду, 2009. – 292 с
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconБюлетень нових надходжень липень-серпень
Енциклопедія Сучасної України. – К. Нан україни. Ін-т регіональних досліджень, 2009. – 710 с
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconБюлетень нових надходжень
Механізми державного управління соціальним партнерством : автореф дис канд наук з держ упр спец. 25. 00. 02 / Алексейчук Віталій...
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconБюлетень нових надходжень до бібліотечного відділу в січні 2011 року
Основи технологій виробництва в галузях народного господарства : навч посібник / Є. П. Желібо, М. А. Овраменко, В. М. Буслик, В....
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconОсвітньо-кваліфікаційна характеристика магістра за спеціальністю...
...
Оприлюднено бюлетень „Екологія Львівщини 2009” iconНаука екологія, її завдання І цілі
Екологія стала для всього людства не лише наукою, але й способом мислення, поведінки, реальністю дій. Вона стала однією з сторін...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка