Присвячена українській програмі
Скачати 102.95 Kb.
НазваПрисвячена українській програмі
Дата14.10.2013
Розмір102.95 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Культура > Документы

2 жовтня 2013

ТРЕТЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

МКФ «МОЛОДІСТЬ»,

ПРИСВЯЧЕНА УКРАЇНСЬКІЙ ПРОГРАМІ
Офіційний партнер національної конкурсної програми

Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського

«Ініціатива заради майбутнього»


43-й МКФ «Молодість» відбудеться у Києві 19-27 жовтня 2013 року.


Київський МКФ «Молодість» - єдиний кінофестиваль в Україні, що має сертифікат міжнародного від Всесвітньої асоціації продюсерів FIAPF.

Фестиваль відбувається за підтримки:

  • Державного агентства України з питань кіно;

  • Київської міської державної адміністрації

  • Головного управління культури Київської міської державної адміністрації

  • Національного центру Олександра Довженка.


Почесний президент фестивалю – Віктор Ющенко.
Генеральний партнер – «Укрінбанк».

^ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ
Відбіркова комісія МКФ «Молодість» обрала до національного конкурсу 23 найновіші українські короткометражні фільми. Повний перелік відібраних стрічок:
«Кафе «Вояж», реж. Роман Бондарчук, 2013, 12’.

«Повернення», реж. Олександр Ратий, 2012, 10’.

«Сакура», реж. Новруз Нікмет, 2013, 9’.

«Перший крок у хмарах», реж. Аліна Горлова, 2012, 15’.

«Канікули», реж. Марина Степанська, 2013, 30’.

«^ Уроки української»0

, реж. Руслан Батицький, 2013, 28’.

«Я тебе не залишу», реж. Фекла Фортель, 2013, 10’.

«Танъ аткъанда къатмакъ», реж. Наріман Алієв, 2013, 18’.

«З людського життя. Богема.», реж. Ганна Федоряченко, 2013, 17’.

«Між нами», реж. Катерина Горностай, 2013, 24’.

«Порятунок», реж. Нікон Романченко. 2013, 16’.

«^ Дорога», реж. Макс Ксьонда, 2013, 21’.

«Відкритий урок». Реж. Наталія Машталер, 2012, 18’.

«The End», реж. Макс Якобчук, 2012, 5’.

«Найбільший теніс», реж. Клім Козинський, 2013, 14’.

«18+», реж. Роман Бровко, 2013, 33’.

«^ Янголи помирають на світанку», реж. Ярослав Турківський, 2013, 12’.

«Портрет», реж. Анастасія Старова, 2013, 21.

«Красна Маланка» (Malanka din crasna), реж. Дмитро Сухолиткий-Собчук, 2013, 45’.

«^ Так закінчилось літо», реж. Марина Рощіна, 2013, 24’.

«Помин», реж. Ірина Цілик, 2013.

«Обійми», реж. Філіп Сотниченко (2013, 30’).

«Бачу себе на картині – просторі з літніх луків...», реж. Анастасія Матвійчук, 2013, 24’.
^ ЖУРІ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ
Сергій Тримбач. Голова журі, Україна. Заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії ім. Олександра Довженка. Народився 1950 року на Кіровоградщині. Автор та упорядник книг із вітчизняної кінокультури, сотень статей і рецензій у провідних виданнях України та Росії, зокрема фундаментальної праці "Олександр Довженко. Загибель богів". Автор сценаріїв неігрових фільмів. З 1994 – президент Асоціації кінокритиків Спілки кінематографістів. Працює у відділі кінознавства Інституту мистецтвознавства, фольклористики і етнології НАН України. З 2009 – голова Національної спілки кінематографістів України.
^ Максим Онопрієнко, Україна. Продюсер успішних проектів на українських та російських телеканалах: художні фільми, телесеріали, реаліті-шоу. 2011 року на кіноринку (Marche du Film) Каннського МКФ відбулась світова прем’єра повнометражного фільму "Rock’n’Ball", спродюсованого Максимом Онопрієнком. Фільм – учасник понад 20 міжнародних кінофестивалів у Європі, США, Бразилії. Відзначений зокрема на The Accolade Film Awards у Каліфорнії (США) та Festival of Nations (Австрія). На 41-ому МКФ "Молодість" головний актор отримав спеціальну відзнаку. У 2012-2013 продюсував документальний альманах "Україна. Забута історія".

^ Наталя Мокрицька, Росія. З 1993 працювала керівником відділу фестивальних програм ЗАТ "Киноцентр", директором із реклами та піару компанії "ВЕСТ" (Miramax (Росія), кінокомпанії "Парадиз", телеканалу "FASHION TV". Від 2005 – генеральний директор кінокомпанії "Новые люди". Зокрема, продюсувала фільм "Зображуючи жертву" (2006, реж. Кірілл Сєрєбрєнніков), що здобув Ґран-прі МКФ у Римі.

^ Вікторія Малекторович, Австрія-Україна. Народилася 1972 року в Єнакієвому (Україна). 1993 року закінчила театральний факультет Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. На театральній сцені – з 1993 року. Грала у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Кар’єра у кіно стартувала у 1994 року із головної ролі у телесеріалі "Царівна" (за однойменною повістю Ольги Кобилянської). Живе у Відні (Австрія). Знімається в австрійському та німецькому кіно ("Блакитний місяць", "Робота", "Материнське щастя"). Також продовжує працювати в Україні та Росії.

^ МІЖНАРОДНИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ КОНКУРС.

УКРАЇНСЬКИЙ УЧАСНИК
Стала відома українська entry в міжнародному повнометражному конкурсі 43-ї "Молодості". На фестивалі відбудеться прем’єра фільму Дмитра Мойсеєва «Такі красиві люди».
Такі красиві люди

реж. Дмитро Мойсеєв

Україна

2013, 94’

«Такі красиві люди» - історія п’ятьох людей, які втекли від цивілізації і живуть на березі моря. Вони рибалять, влаштовують домашні спектаклі та читають японську літературу. Утім, є дещо, чого не вистачає їм у цій ідилії.


^ МІЖНАРОДНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС.

УКРАЇНСЬКИЙ УЧАСНИК
Український учасник – у міжнародному студентському конкурсі «Молодості». Ним став короткометражний фільм ^ Філіпа Сотниченка «Обійми».
Обійми

реж. Філіп Сотниченко

Україна

2013, 30’.

Оперуповноважений веде зовнішнє спостереження за молодим чоловіком. Через деякий час, він виходить на його дилера, але той виявляється напрочуд винахідливим у своїй справі, і представник закону перевищує посадові повноваження, у методах боротьби зі злочинністю.
^ МІЖНАРОДНИЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ КОНКУРС.

УКРАЇНСЬКІ УЧАСНИКИ
У міжнародному короткометражному конкурсі Україна представлена роботою Ірини Цілик «Помин» а також стрічкою Марини Рощіної «Так закінчилося літо», яка також бере участь в національному конкурсі.
^ Помин

реж. Ірина Цілик

Україна

2012, 23’

Продавати батьківський дім – справа непроста і болісна... Героїня фільму їде на старий хутір, щоб завершити справи з продажу ідового будинку. Несподівано вона знаходить на цій території свого дитинства відповіді на деякі життєві питання.

^ Так закінчилося літо

реж. Марина Рощіна,

Україна

2013, 24’

У кожного хлопця є день, коли йому здається, що він вже став чоловіком. Що може пробудити дорослого в юнакові? Андрій - молодий хлопець, який живе з матір’ю в провінційному містечку. Після поїздки до батька, з яким він рідко бачиться, Андрій відчуває, що прийшов час бути господарем своєї долі.

^ УКРАЇНСЬКІ ПРЕМ’ЄРИ
«Ательє», реж. Марина Кондратьєва, Україна.

«Хвороба кохання», реж. Дмитро Томашпольський, Олена Дем’яненко, Україна, Франція, Росія.

«Вихідні з колишньою дружиною», реж. Дамір Єналієв, Україна.

«Жінка-банкомат», реж. Акім Галімов, Україна

^ СПЕЦІАЛЬНА ПОДІЯ
Спеціальною подією фестивалю стане українська прем’єра документальної стрічки «Хворісукалюди» Юрія Речинського, який здобув головний приз «Серце Сараєво» в секції «Найкращий документальний фільм» на Сараєвському кінофестивалі. 2 роки тому Юрій Речинський дебютував зі своєю короткометражкою «Sickfuckpeople» в національному конкурсі «Молодості». Той фільм режисер зняв самостійно. Цього року Речинський представляє на фестивалі фільм, знятий в копродукції з Австрією.

Хворісукалюди
реж. Юрій Речинський

^ Австрія, Україна

2013

Це історія про хлопця, який розшукує свою матір, і перед яким постала сюрреальна, деґенеративна спільнота його рідного села, сповненого ненависті та садистської люті. Це історія про вагітну дівчину, яка хоче народити дитину, чиє життя напевне буде ще гірше за її. Проте сестри дівчини змушують її зробити аборт.

^ СПЕЦІАЛЬНА ПОДІЯ

«ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ» ВІКТОРА ІВАНОВА
Легендарний фільм «За двома зайцями» на «Молодості» покажуть з відреставрованою українською фонограмою. Показ відбудеться 20 жовтня о 18:00 на Майдані Незалежності за підтримки Національного центру Олександа Довженка.

Україномовний фільм, знятий на кіностудії Довженка у 1961 році, було згодом дубльовано російською, а його оригінальна фонограма довго вважалася втраченою.

Однак нещодавно її вдалося віднайти у Маріупольському фільмофонді. Приблизно рік тому до Державного агентства з питань кіно звернулася Жанна Ігорівна Данченко, директорка кінотеатру «Савона» із проханням урятувати чималі надбання українського кінематографа – цінні плівки, зберігати які в умовах провінційного фільмофонду не було можливості. Свого часу, завдяки зусиллям Жанни Данченко Маріупольський філомофонд, відомий у місті кінематографічний топос, став прихистком для величезної кількості фільмів, звезених туди з міста та області. Завдяки клопотанням пані Данченко розпочалися переговори про передачу значної кількості фільмів з цієї колекції на баланс Національного Центру Олександра Довженка для забезпечення належних умов зберігання. 16 квітня 2013 року маріупольська міська рада постановила передати 128 фільмів Центру Довженка. Серед цих фільмів трапляються чудові зразки радянської класики соцреалізму («Павло Корчагін», «Подвиг розвідника», «Вертикаль»), прекрасна українська анімація («Енеїда») та сміливі фільми часів перебудови («Грішниця в масці», «Негідь»). Серед цієї кінопродукції і була віднайдена україномовна фонограма до фільму «За двома зайцями».

Відомо, що виконавиця головної ролі фільму Маргарита Криницина наполягала на тому, що українська фонограма фільму збереглася й просила віднайти її, аби відновити оригінальну версію фільму.

«За українською версією "За двома зайцями" полювали кілька десятків років. Символічно, що українську фонограму не вдавалося знайти - чи, бодай, оприявнити для публіки, - доти, поки не було знайдено єдині дві вціліли версії. З 2010 року було відомо про існування української фонограми на кіностудії Довженка, проте фільм в оригінальній озвучці так ніхто й не бачив. 2012 року, коли українську версію фонограми було також віднайдено в маріупольському фільмофонді, дивним чином знайшлась і київська плівка. Тепер, на основі обидвох плівок Центр Довженка створив реставровану україномовну версію фільму, яку буде показано на МКФ "Молодість"», - зазначає Іван Козленко.

^ Партнери та спонсори фестивалю
Генеральний партнер: Інтер

Генеральний партнер: Укрінбанк

Спонсор Ґран-прі фестивалю: оператор державних лотерей "МСЛ"

Офіційний партнер національної конкурсної програми: Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього»

Офіційний партнер фестивалю: Ювелірний дім «Кімберлі»

Офіційний авіаперевізник: Міжнародні авіалінії України

Офіційний готель фестивалю: арт-готель "Баккара"

Офіційний рекламний партнер фестивалю: HITECH

Інтернет-партнер: Адамант
Офіційне телебачення фестивалю: ДИВАН ТВ

Технічний партнер церемонії відкриття: Кіносвіт

Банківське обслуговування: АБ «Старокиївський банк»

Культурний центр «Кінотеатр «Київ»

Дім освіти і культури «Майстер Клас»

Юридична підтримка: «Ноогвардія»

Партнер фестивалю: Ілта-Пежо

  • ^ Культурні інституції-партнери:

Міжнародний фонд «Відродження», Міністерство культури РФ, Національний центр Олександра Довженка, Мистецький арсенал, Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Французький інститут в Україні, Ґете-Інститут в Україні, Італійський культурний центр, Unifrance Film International, German films, AG Kurzfilm, Польський інститут, Чеський центр, Фінська кінофундація, Норвезький інститут кінематографії, Шведський інститут кінематографії, Данський інститут кінематографії, Ісландський кіноцентр, кінофестиваль «Золотий абрикос», Міжнародний короткометражний кінофестиваль в Клермон-Феррані, Посольство Франції в Україні, Посольство Канади в Україні, Посольство Німеччини в Україні, Посольство Швеції в Україні, Посольство Фінляндії в Україні, Посольство Норвегії в Україні, Посольство Австрії в Україні, Посольство Данії в Україні, Посольство Іспанії в Україні, Посольство Аргентини в Україні, посольство Мексики в Україні, Національна кінорада Канади, Австрійська Кінокомісія, Swiss Films.
Культурний центр «Кінотеатр «Київ»

Кінотеатр «Жовтень»

Кінотеатр «Кінопанорама»


^ Медіа-партнери фестивалю:
Генеральний медіапартнер: Кореспондент

Генеральний інформаційний партнер: Кореспондент.net

Офіційний гід фестивалю: Платформа

Афіша фестивалю: Кіно-Театр.ua

Офіційний англомовний пантер: What's On
Безкоштовна акредитація ЗМІ для роботи на фестивалі закінчується 3 жовтня 2013. Починаючи від 3 жовтня, вартість акредитації становитиме 300 грн.

Контактна інформація:

Анна Корягіна, керівник прес-служби МКФ «Молодість»

+38 063 67 62 059, anna.koriagina@molodist.com
Схожі:

Присвячена українській програмі icon2 Жовтня відбудеться третя прес-конференція мкф «молодість», присвячена...
...
Присвячена українській програмі icon1. 1Введення даних
Як І в програмі Microsoft Word в програмі Excel можна створювати звичні текстові документи, бланки, прайс-листи, проводити сортування,...
Присвячена українській програмі iconПравила торгівлі векселями на Українській міжбанківській валютній біржі Зміст документу
Дані Правила торгівлі векселями на Українській міжбанківській валютній біржі (надалі — Правила) розроблені відповідно до чинного...
Присвячена українській програмі iconОбраз скупого в українській та світовій літературі
Карпенка Карого можна почути не від одного сучасника. Їх десятки, сотні, тисячі. Література намагалася відобразити образ скупого...
Присвячена українській програмі iconЩодо проведення Міжнародного Дня інвалідів в Українській гімназії
Українській гімназії було проведено низку заходів, направлених на формування позитивної громадської думки, толерантного ставлення...
Присвячена українській програмі iconНаказ від «07» вересня 2010 р. №98
Законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Національній доктрині розвитку освіти в Україні...
Присвячена українській програмі icon21 вересня на території Циківського лісового масиву відбулася районна...
Циківського лісового масиву відбулася районна спортивно – туристична гра – випробування “Котигорошко” присвячена святкуванню Дня...
Присвячена українській програмі iconВсеукраїнський студентський архів
Стаття присвячена виявленню насильства І толерантності у становленні суспільно-владних стосунків та їх відображенню
Присвячена українській програмі iconВиховна година “В світі книг”
Діти, сьогодні ми з вами проведемо виховну годину, а кому вона присвячена ви зараз відгадаєте
Присвячена українській програмі iconАнкета для участі у програмі стажування тов «кард-сістемс»

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка