До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Скачати 106.98 Kb.
НазваДо Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Дата13.03.2014
Розмір106.98 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Медицина > Документы


Додаток 3

до Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Штатні нормативи

санаторіїв-профілакторіїв, що частково фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 1. Залежно від кількості місць у санаторіях-профілакторіях, що частково фінансуються за рахунок коштів Фонду, встановлюються такі категорії санаторіїв-профілакторіїв:

  Кількість місць у санаторії-профілакторії

  50 - 74

  75 -99

  100 -149

  150- 199

  200 і більше

  Категорія санаторію-профілакторію

  V

  IV

  III

  II

  I

 2. Залежно від категорії санаторію-профілакторію встановлюється така кількість штатних одиниць, які утримуються за рахунок коштів Фонду:

Адміністративний та обслуговуючий персонал

Категорія санаторію-профілакторію

V

IV

III

II

I

Найменування посад

Кількість штатних одиниць

Головний лікар

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Завідувач господарства

1,0

1,0

1,0

Головний бухгалтер

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Касир1,0

1,0

Машиніст із прання та ремонту спецодягу (білизни)

0,5

0,5

1,0

1,0

1,0

Примітки:

 1. На посаду головного лікаря санаторію-профілакторію призначається особа, яка має вищу медичну освіту, відповідну підготовку з фізіотерапії і курортології, організації і управління охороною здоров’я та практичний досвід роботи, а в санаторіях-профілакторіях V категорії – з вищою медичною освітою за спеціальністю “лікувальна справа”.

 2. У санаторіях-профілакторіях V категорії на головного лікаря покладається обов’язок ведення 25 хворих у його робочий час.

Медичний персонал

Категорія санаторію-профілакторію

V

IV

III

II

I

Найменування посад

Кількість штатних одиниць

Лікар-терапевт

0,5

1,0

2,0

2,5

3,0

Лікар-фізіотерапевт0,5

1,0

Старша медична сестра

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Медична сестра

1,5

2,5

4,0

4,5

5,0

Медична сестра процедурного кабінету0,5

1,0

Медична сестра фізіотерапевтичного кабінету

0,5

0,5

1,0

1,0

1,5

Медична сестра з масажу

1,0

1,0

1,0

1,5

2,0

Медична сестра з лікувальної фізкультури (або інструктор ЛФК з середньою освітою)

-

-

0,5

1,0

1,0

Медична сестра з дієтичного харчування

0,5

0,5

1,0

1,0

1,0

Сестра-господиня

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Молодша медична сестра - прибиральниця

3,0

3,5

4,0

5,0

6,0

Примітки:

  1. Посада медичної сестри фізіотерапевтичного кабінету встановлюється за наявності повного набору медичної апаратури (згідно з табелем оснащення) і за умови виконання 15 000 умовних одиниць навантаження на рік.

  2. Лікар-фізіотерапевт, крім основної роботи, веде 50 % хворих до встановленої норми навантаження на лікаря.

Персонал блоку харчування

Категорія санаторію-профілакторію

V

IV

III

II

I

Найменування посад

Кількість штатних одиниць

Завідувач виробництва (шеф-кухар)

-

-

0,5

1,0

1,0

Кухар

2,0

3,0

3,0

4,0

5,0

Офіціант

2,0

3,0

4,0

5,0

6,0

Комірник

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

Підсобний робітник

2,0

3,0

4,0

4,0

5,0

Примітка. Зазначені штатні нормативи встановлюються в санаторіях-профілакторіях незалежно від графіка їх роботи.

 1. У санаторіях-профілакторіях І категорії (на кожні 50 місць понад 201) установлюються додаткові посади:

  Найменування посад

  Кількість штатних одиниць

  Лікар-терапевт

  0,5

  Медична сестра

  1,0

  Молодша медична сестра-прибиральниця

  1,0

  Офіціант

  1,0

  Кухар

  1,0

  Підсобний робітник

  1,0

 2. При відкритті нових обладнаних спеціалізованих лікувальних кабінетів, за наявності відповідних дозволів державних органів про придатність медичного устаткування і апаратури до експлуатації, у санаторіях-профілакторіях можна встановлювати додаткові посади лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу згідно з наведеними нормативами:

  1. Щодо лікарського персоналу:

   1. Посада лікаря-стоматолога встановлюється з розрахунку:

санаторій-профілакторій V-ІV категорій - 0,5 штатної одиниці;

санаторій-профілакторій ІІІ-ІІ категорій - 1,0 штатна одиниця;

санаторій-профілакторій І категорії - 1,5 штатної одиниці;

   1. У санаторіях-профілакторіях ІІІ-І категорій встановлюється 0,5 штатної одиниці посади лікаря-психотерапевта;

   2. У санаторіях-профілакторіях І категорії встановлюється 1,0 штатна одиниця посади лікаря з функціональної діагностики. На лікаря з функціональної діагностики, крім виконання фахової роботи, покладається ведення 50 % хворих до встановленої норми навантаження на лікаря.

Примітка. На посаду лікаря-стоматолога, лікаря-фізіотерапевта, лікаря-психотерапевта, лікаря з функціональної діагностики приймається особа, яка має сертифікат лікаря-спеціаліста та спеціалізацію за даним медичним профілем;

   1. У санаторіях-профілакторіях на період організації санаторно-курортного лікування та оздоровлення батьків з дітьми посада одного з лікарів-терапевтів може бути замінена на посаду лікаря-педіатра з розрахунку 1,0 штатна одиниця на 50 дітей.

Утримання за рахунок коштів Фонду інших посад лікарів (невропатолог, гінеколог, отоларинголог, рефлексотерапевт тощо) штатним розписом не передбачається.

  1. Щодо середнього медичного персоналу:

   1. У гінекологічному кабінеті встановлюється 1,0 штатна одиниця посади медичної сестри (акушерки);

   2. У стоматологічному кабінеті встановлюється 1,0 штатна одиниця посади медичної сестри відповідно до посади лікаря-стоматолога;

   3. У кабінеті функціональної діагностики встановлюється 1,0 штатна одиниця посади медичної сестри відповідно до посади лікаря з функціональної діагностики;

   4. У відділенні лікувальних ванн з кількістю не менше 5 ванн, кабінетах грязелікування та теплолікування за наявності в кожному з них не менше 4 кушеток з розрахунку на кожні 7500 умовних одиниць навантаження на рік, інгаляторії за наявності не менше 5 точок у ньому встановлюється 0,5 штатної одиниці посади медичної сестри;

   5. Для обслуговування басейну для лікувального плавання і лікувальної гімнастики у воді встановлюється 0,5 штатної одиниці посади медичної сестри з лікувальної фізкультури або інструктора ЛФК (із середньою освітою);

   6. Для обслуговування кабінетів підводного душу-масажу та кабінету кишкових промивань встановлюються по 0,5 штатної одиниці посади медичної сестри.

  2. Щодо молодшого медичного персоналу:

   1. У відділенні лікувальних душів встановлюється 1,0 штатна одиниця посади молодшої медичної сестри душової;

   2. У відділенні лікувальних ванн встановлюється 1,0 штатна одиниця:

 • на кожні 4 ванни - посади молодшої медичної сестри-ванниці;

 • на кожні 10 ванн - посади молодшої медичної сестри-прибиральниці;

   1. У кабінеті кишкових промивань встановлюється 1,0 штатна одиниця посади молодшої медичної сестри;

   2. У кабінеті грязелікування та теплолікування встановлюється 1,0 штатна одиниця:

 • на кожні 4 кушетки - посади молодшої медичної сестри з накладання аплікацій;

 • на кожні 10 кушеток - посади молодшої медичної сестри-прибиральниці;

   1. У стоматологічному кабінеті встановлюється 0,5 штатної одиниці посади молодшої медичної сестри відповідно до 1,0 - 1,5 штатної одиниці посади лікаря-стоматолога;

   2. У гінекологічному кабінеті встановлюється 0,5 штатної одиниці посади молодшої медичної сестри.

 1. У санаторіях-профілакторіях ІІІ-І категорій, що здійснюють лікування застрахованих осіб з відривом від виробництва, встановлюється 1,0 штатна одиниця посади культорганізатора.

 2. У санаторіях-профілакторіях ІІ-І категорій, що здійснюють лікування застрахованих осіб з відривом від виробництва, за наявності бібліотечного фонду встановлюється 1,0 штатна одиниця посади бібліотекаря.

 3. При організації в санаторіях-профілакторіях амбулаторного лікування з харчуванням штати встановлюються з урахуванням загальної кількості контингенту, який лікується за зміну.

 4. При організації в санаторіях-профілакторіях амбулаторного лікування без харчування штати встановлюються тільки для медичного і адміністративно-господарського персоналу з урахуванням загальної кількості контингенту, який лікується за зміну.

 5. У санаторіях-профілакторіях на період організації санаторно-курортного лікування та оздоровлення батьків з дітьми додатково встановлюється 1,0 штатна одиниця посади вихователя на 25 дітей.

 6. У разі виробничої необхідності головний лікар санаторію-профілакторію може змінювати в межах загальної чисельності та фонду оплати праці штати санаторію-профілакторію, які фінансуються за рахунок коштів Фонду, крім штатів адміністративно-господарського персоналу та додатково виділених для роботи в спеціалізованих лікувальних кабінетах.

Заміна посад працівників може здійснюватися лише в межах однієї категорії (лікарі, середній медичний персонал, молодший медичний персонал). При цьому не допускається введення посад таких найменувань, що не передбачені чинними штатними нормативами, а для лікарського персоналу, крім того, діючою номенклатурою лікарських посад.

 1. Штатний розпис працівників санаторію-профілакторію, які утримуються за рахунок коштів Фонду, затверджується власником за погодженням з виконавчою дирекцією відділення Фонду.

Начальник управління

з питань соціальних послуг А.Д. Загребельний


Схожі:

До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconЗа рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Просимо здійснити фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду. Повідомляємо...
До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconЗаявка
Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування...
До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconДо Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим...
Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального...
До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconПро затвердження Порядку отримання застрахованими особами І членами...
Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconДодаток 1 до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих...
Додаток 1 до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального...
До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconПро внесення змін до Порядку отримання застрахованими особами І членами...

До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconВиконавча дирекція фонду соціального страхування з тимчасової втрати...
Виконавчим дирекціям відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 
До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconДо Порядок отримання застрахованими особами І членами їх сімей санаторно-курортного...
«Порядок отримання застрахованими особами І членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду...
До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconПорядок формування та подання страхувальниками звітності по коштах...
Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
До Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності iconПорядок формування та подання страхувальниками звітності по коштах...
Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка