Керівнику Львівського обласного виборчого штабу
НазваКерівнику Львівського обласного виборчого штабу
Дата24.03.2014
Розмір47.1 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Право > Документы
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу

п. Петру Адамику
Щодо Розпорядження ЛОВШ № 12\74 від 18 вересня 2012 року

Шановний Петре Михайловичу!

Колектив Червоноградського міського виборчого штабу Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» ознайомився з Розпорядженням ЛОВШ № 12\74 від 18 вересня 2012 року «Про зміни в штатному розписі окружних виборчих штабів Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» з Додатку № 2 до якого вбачається, що внаслідок змін у штатному розписі нашого штабу припиняє свою діяльність Громадська приймальня та ліквідовується посада «Фахівець з орг. роботи».

З приводу цього звертаємось до Вас з цим листом, з надією на розуміння.

Місто Червоноград є містом обласного підпорядкування, у якого в свою чергу знаходяться в адміністративному підпорядкуванні м. Соснівка та смт. Гірник.

Кількість виборців 64 140 з урахуванням виборців м. Соснівка та смт. Гірник

Також, навколо Червонограда знаходиться багато густонаселених сіл, як от Добрячин, Бендюга, Острів, Межиріччя, з яких дістатись до м. Червоноград можна пішки.

Окрім того, найближче місто, до якого можна дістатись за допомогою прямого транспортного сполучення з більшості інших сіл та міст Сокальського району, також є Червоноград.

В зв’язку з цим, відвідуваність Громадської приймальні ПП «УДАР Віталія Кличка» (далі ГП) у м. Червонограді була дуже високою.

Від початку функціонування ГП, у неї звернулось не один десяток людей, як з питань Програми, цілей, мети, виборчого списку Партії тощо, так і для отримання допомоги з житлових, сімейних, трудових, комунальних питань, а також для захисту прав та інтересів.

Свою роль в цьому відіграло й те, що Приймальня розташовувалась на одній із центральних і фактично найлюдянішій вулиць міста, що надавало змогу будь-якій людині після закінчення робочого дня до 21 00 бути прийнятим працівником ГП, який, не зважаючи на те, що зобов’язаний був працювати в ГП до 20 00, фактично завжди, працював до 21 00, а подекуди й довше.

Всім цим людям була надана інформаційна, консультаційна та практична правова допомога, що є у великій частині заслугою працівника ГП, яка належним чином доступно і зрозуміло роз’яснювала Програму, цілі, мету, виборчий список Партії, записувала обставини та інші дані, які стосувались питань пов’язаних з необхідністю надання правової допомоги, у випадку зайнятості юриста штабу наданням консультацій чи підготовкою звернень, людям які звертались в ГП.

Вважаємо, що ефективна і якісна робота ГП, значною мірою сприяла підвищенню довіри населення м. Червонограда, м. Соснівки, смт. Гірник та інших населених пунктів виборчого округу, а також підвищення рейтингу ПП «УДАР», що, як вважаємо, повинно відобразитись у хорошому результаті волевиявлення виборців у окрузі.

Натомість, припинення роботи ГП у м. Червонограді, вважаємо негативно відіб’ється на роботі виборчого штабу, інформаційно – роз’яснювальній роботі серед населення тощо, а в результаті може мати наслідком зниження кількості голосів за Партію під час голосування.

Також вважаємо за необхідне зазначити, що через ГП здійснювалось надання практичної допомоги зокрема таким громадянам, Зверевій Т.В., колишнім працівницям ТзОВ «Каріна», щодо порушення трудових прав при звільненні; громадянки, щодо вчинення на її думку злочину; Караневич М.П. щодо порушення прав дитини; І. Марчак, що потребує декілька місячної роботи в декілька етапів, перший з яких вже зроблено.

В такому випадку у разі ліквідації ГП, незрозумілим є подальше поводження з вказаними громадянами, оскільки, надання їм допомоги у цьому випадку буде неможливим. А відмова у продовженні надання їм допомоги, вважаємо, також негативно вплине на імідж «УДАР»у.

Дієвий результат саме по даних зверненнях можна отримати лише при роботі громадської приймальні на постійній основі – триваючій, а не під час одноразового прийому, Керівником штабу, Юристом чи Головою Червоноградської МО «УДАР».

Зазначаємо, також те, що приміщення громадської приймальні є відокремленим від приміщення штабу. Оплату за приміщення приймальні проводить Кандидат у народні депутати по округу спільно з Головою Червоноградської МО УДАР.

Саме з метою усунення можливості витоку інформації при прийомі громадян в Штабі які звертаються, є необхідним функціонування Громадської приймальні в окремому приміщенні.

Також не можемо не зазначити на необхідності існування в Червоноградському МВШ УДАР посади фахівець по орг. роботі, які і не можемо не відзначити належний і сумлінний рівень роботи такого фахівця за час функціонування штабу.

Завдяки наявності у штабі такого фахівця між Штабом та Приймальнею, був належний постійний звязок, здійснювалось оперативне інформування та реагування, ніколи не виникало проблем з діловодством, забезпечувалась оперативна робота прихильників партії - які надають активну підтримку та допомогу в проведенні, агітаційних заходів на безоплатній основі. організації заходів не агітаційного характеру. Це стосується не тільки м. Червоноград, а й м. Соснівки та смт. Гірник.

На сьогоднішній день, фахівцеві з орг. роботи штабу вдалось на безоплатній основі залучити до роботи жителів м. Соснівка та смт. Гірник, і м. Червонограда.

Необхідність наявності у штабі такого фахівця та високий рівень роботи людини яка на сьогодні займає цю посаду, особливо підтвердились 14.09.2012 року при підготовці до візиту у м. Червоноград Лідера Партії «УДАР», Віталія Кличка, коли фахівець з орг. роботи за короткий проміжок часу провела роз’яснювально - інформаційний тренінг з питань взаємодії агітаторів в агітаційних наметах та на площі з заступником керівника ВШ по польовій роботі, юристом, підтримувала з ними постійний зв'язок під час візиту, взаємодії з окружним штабом.

Також, за організаційної всебічної підтримки фахівця з орг. роботи здійснюється інформаційна робота з населенням під час проведення у м. Червонограді культ - масових заходів.

Окрім того, фахівцем з орг. роботи проводиться робота, щодо налагодження співпраці з організаторами культ – масових заходів, що мають проводитись у вересні – жовтні 2012 року, щодо можливості проведення агітації під час проведення цих заходів (розповсюдження агітаційного матеріалу).

Високу людяність, комунікабельність, щирість, креативність, ініціативність, наполегливість тощо, наявного працівника неодноразово відмічали схвальними відгуками, як ми члени Штабу так і його відвідувачі.

Тому вважаємо, що відсутність в подальшому ГП та фахівця з орг. роботи, негативно відобразиться на роботі Червоноградського МВШ та може привести до негативних наслідків.

Найефективнішим для роботи Штабу, вважаємо наявний штатний розпис при функціонуючій ГП, в чому неодноразово переконались.

В зв’язку з викладеним, просимо залишити у м. Червоноград Громадську приймальню та посаду фахівця з орг. роботи у штатному розписі.

Глибоко переконані, що результати голосування в окрузі, та у м. Червоноград, м. Соснівка, смт. Гірник підтвердять правильність такого рішення.

З повагою та надією на розуміння,

колектив Червоноградського МВШ «УДАР Віталія Кличка»

Схожі:

Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconКерівнику Львівського обласного виборчого штабу Інформація про результати...

Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconВіктор янукович не збирається відмовлятися від теледебатів
Прес-служба виборчого штабу кандидата у Президенти України В. Януковича розповсюдила коментар до учорашніх заяв прем’єр-міністра
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconЗвіт про тролінг сайтів окружного виборчого штабу №121 з 29 вересня по 05 жовтня 2012 року
Ольчик. Добродомов порядна людина. Я думаю, він пройде до вр І своєю працею це довевде
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconПоложення про авторські творчі майстерні учителів на базі Львівського...
Дане Положення визначає нормативно-правові, змістово-діяль­нісні та фінансові основи функціонування авторських творчих майстерень...
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу icon28 жовтня згадки про “батьківщину” з боку інших
Позитивно – про повідомлення з прес-центру оо про проведення паралельного підрахунку голосів, а представники опозиції відразу після...
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconПринципи виборчого права в Україні”
Перш ніж розглядати принципи виборчого права, спробуємо спочатку розглянути таке поняття як виборча система України, адже вона в...
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconВи найбільш впливові люди в Україні
Пишу Вам не як голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської організації «Путь православних» І не як недостойний диякон Української...
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconПоняття та особливості виборчого права, виборів у зарубіжних країнах
Як зазначалося, саме з наявністю в особи виборчого права звичайно пов'язують стан її громадян­ства. Однак у деяких країнах припускається...
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconКонтрольная работа по предмету «Правовая работа в народном хозяйстве Украины»
Юридична служба міністерства підпорядковується безпосередньо керівнику міністерства або за його рішенням одному із заступників, а...
Керівнику Львівського обласного виборчого штабу iconПротокол засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного...
Голова журі: Хоменко В. А., завідуюча відділом біології та методичної роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка