Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Скачати 41.71 Kb.
НазваПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Дата23.04.2014
Розмір41.71 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Право > Документы
ПРОПОЗИЦІЇ

щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин

04 вересня 2013


 1. Янукович закликав до порозуміння більшості та опозиції

У вітальному слові під час урочистого відкриття ІІІ сесії ВРУ, В. Янукович закликав об'єднатися у питання просування України до Європи. Він додав: "На жаль, попередня сесія була радше часом втрачених можливостей. Як наслідок і ми втрачаємо темп реформ, який ми взяли ще у 2010-1012 роках".

Натомість Віталій Кличко зазначив, що «правильні слова» Януковича, поєднані з порушенням прав громадян і тиском на опозицією, є «маніпуляцією і фарисейством».

На посилення месиджів лідера партії УДАР Віталія Кличка щодо виступу В.Януковича у парламенті http://www.youtube.com/watch?v=n-sWRmOMtb4&list=UUvsytGcgYkvwV1_Av8LqnAA пропонується:

Тези для коментування:

 • Добре, що Янукович нарешті дослухався до вимог опозиції та виступив у Верховній Раді. Однак, ми почули лише монолог із правильними, «причісаними» заявами.

 • Діалогу не вийшло. У президента не знайшлося бодай півгодини, щоб відповісти на питання, яких в "УДАРу" накопичилося чимало.

 • Але найголовніше питання – чи готовий він піти у відставку, якщо підписання Угоди про Асоціацію с ЄС буде зірвано.

 • Сьогодні від парламенту залежить дуже багато – чи не вперше за останні кілька років. Ми готові працювати над законами, необхідними для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

  • Для пришвидшення цієї роботи необхідно створити групу для їх якісного опрацювання. З такою ініціативою виступив Віталій Кличко.

 • Варто наголосити, що успіх у Вільнюсі залежить не лише від парламенту. Ми очікуємо від Януковича не декларацій, а реальних дій на європейську інтеграцію.

  • Поки що немає поступу в таких питаннях як звільнення політичних в’язнів, боротьба корупцією у державних органах, неупереджене розслідування порушень прав людини з боку міліції.

  • Дії чиновників усіх рівнів і правоохоронців лише доводять, що реально у сфері наближення України до європейських стандартів нічого не відбувається.

  • Зокрема, ми вимагаємо виявити і покарати винних у побитті депутатів "УДАРу" в приміщенні Київради 19 серпня.

 • Ми не можемо дозволити собі згаяти час. Якщо підписання Угоди буде зірвано, Президент має подати у відставку.
 1. Апеляційний адміністративний суд Києва підтвердив рішення Окружного адмінсуду Києва про легітимність продовження повноважень Київської міськради до 2015 р.

Тези для коментування:

 • Деградація української судової системи триває. Влада продовжує наполегливо і системно дискредитувати Конституцію, закон і право. Подібні судові рішення ґрунтовно і надовго підривають довіру громадян до інститутів влади.

 • Руками суддів влада сьогодні позбавила 3 мільйони киян права обирати місцеву владу.

 • Такими вчинками влада демонструє свій страх перед киянами.

  • Через надскладну ситуацію в економіці, падіння доходів громадян, зростання заборгованості діючий корумпований режим не має жодних шансів провести своїх кандидатів в Київраду і на посаду міського голови.

  • Влада розуміє, що опозиція отримає переконливу перемогу в Києві.

  • Напередодні президентських виборів опозиційно налаштована Київрада стане серйозною проблемою для президента і його оточення.

 • Проте демократичні сили не залишать таку неповагу до закону без уваги. За кожне неправосудне рішення доведеться відповідати конкретному судді, який його ухвалив.

 • Крім того, діюча Київрада не має жодних легітимних підстав для роботи. Жодне ухвалене такою радою рішення не має юридичних наслідків.
 1. ^ Росія – ненадійний партнер, який регулярно застосовує торгівельний тиск як до своїх "союзників", так і країн-партнерів по СНД

КПУ має намір 8 вересня, всупереч рішенню суду, провести на стадіоні «Спартак» в Києві перші збори щодо призначення Всеукраїнського референдуму про входження України до Митного союзу.

Тим часом Росія продовжує економічний тиск на країни, що готуються підписати або парафувати в Вільнюсі Угоду про асоціацію та ЗВТ з ЄС.

Так, Росспоживнагляд 3 вересня заявив, що занепокоєний якістю виробленої у Молдові винної продукції та застерігає від повторення обмеження на імпорт, як це вже мало місце 2006 року.

Проте, досвід Білорусі свідчить, що членство в Митному союзі не убезпечує від торгівельного тиску з боку Росії. Так Олександр Лукашенко під час прес-конференції публічно заявив, що «Росія обманула Білорусь», і «є команда Білорусь не пущать на російський ринок».

Тези для коментування:

 • Поведінка Росії щодо своїх партнерів як у межах Митного союзу, так і Зони вільної торгівлі СНД свідчить, що вона не збирається грати за правилами.

 • Це – ключова відмінність будь-якої інтеграції із Москвою порівняно із європейською інтеграцією.

 • Ставши членом асоційованим, а потім і повноправним членом ЄС, Україна стане складовою рівноправного об’єднання.

 • Натомість Росія не приховує, що схильна досягати свого шляхом «переламування через коліно». Це стосується Білорусі, Молдови, України чи будь-якої іншої країни.
 • А ініційована КПУ кампанія за проведення референдуму щодо членства України у Митному союзі – це лише спроба нагадати про себе політичної сили, яка скомпрометувала себе перед виборцями співпрацею із олігархами із ПР, а також співпрацею з владою в часи режиму Кучми.

 • КПУ відверто працює на дестабілізацію ситуації в Україні.

 • Зараз нам необхідно багато зробити аби привести наші стандарти до європейських, - а не відволікатися на маніпулятивні прожекти політичних сил, чий час минув.

Схожі:

Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Щодо рейдерського захоплення підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Щодо запровадження фінансових векселів для погашення боргів підприємствам теплокомуненерго
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Зустріч представників «шістки» під головуванням глави дипломатії єс кетрін Ештон щодо іранської ядерної програми (Брюссель)
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Уряд планує до 30 грудня закрити всі питання, пов'язані з виплатами з бюджету за 2013 рік – Микола Азаров
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
У донецьку, на зустрічі з шахтарями з нагоди їхнього професійного свята, Віктор Янукович заявив, що «необхідно ґрунтовно підійти...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconКонкурс: позаконкурсний
Моніторинг політичних новин провідних телеканалів щодо дотримання стандартів інформаційного мовлення (2013 р.)
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconС. Й. Солодкий Національний університет „Львівська політехніка”
Пропозиції щодо розрахунку жорстких дорожніх одягів з урахуванням критеріїв механіки руйнування бетону
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЦі універсальні правила (далі Правила) складені з урахуванням Правил...
Пропозиції щодо внесення змін у Правила приймаються протягом танцювального сезону за електронною адресою
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЧ еркаська торгово-промислова палата
Додайте, будь ласка, до Анкети ваші рекламні буклети, комерційні пропозиції, інші пропозиції щодо співпраці для потенційних ділових...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconНазва організації, що подає проектну пропозицію
Назва проектної пропозиції: Підвищення якості місцевого інформаційного простору шляхом створення Чернігівської регіональної інформаційної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка