Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування
Скачати 136.14 Kb.
НазваТиповий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування
Сторінка1/2
Дата20.05.2013
Розмір136.14 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Спорт > Документы
  1   2
Додаток

до Умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів

на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Києві

Затверджено Рішенням Київської міської ради

від 10 липня 2003 р. N 587/747

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

ПРО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ


м. Київ

"______________" 200 _ р.


Головне управління транспорту Київської міської державної адміністрації в особі начальника управління __________, що діє на підставі Положення про Головне управління транспорту (далі - Замовник) з однієї сторони та автопідприємство "____" в особі керівника _______, що діє на підставі Статуту підприємства, (далі - Перевізник) з іншої сторони, разом - сторони, які діють на підставі Умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Києві, законодавства України про автомобільний транспорт, протоколу засідання конкурсного комітету від ____________р. N _______ уклали договір про наступне:
^ 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Замовник надає Перевізникові право на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті, а Перевізник забезпечує якісні та безпечні перевезення пасажирів на умовах, передбачених цим договором, на автобусному маршруті (маршрутах) загального користування в режимі "________" з графіком роботи з __ до__годин:


Номер маршруту

-

Напрям слідування:Довжина маршруту (км)

-

Кількість рухомого складу (один.)

-

Тип рухомого складу

-

Тариф, що діє на маршруті (грн.)

-

Пункт диспетчеризації

-

Розмір та форма компенсації збитків від роботи за регульованими тарифами та перевезення пасажирів пільгових категорій

-

Додаткові умови, запропоновані Перевізником та прийняті Замовником (наприклад, об'єм перевезення пасажирів пільгових категорій без бюджетної компенсації, за рахунок власної господарської діяльності Перевізника, страхування пасажирів)

-


^ 2. ОБОВ’ЯЗКИ І ПРАВА СТОРІН
2.1. Замовник зобов’язаний:

2.1.1. Присвоїти маршруту номер, затвердити паспорт маршруту (3 екземпляри) та повернути один екземпляр паспорта Перевізнику, другий екземпляр зберігати у Замовника, а третій направляти управлінню ДАІ ГУ МВС України у м. Києві.

2.1.2. Після виконання Перевізником всіх вимог щодо підготовки організації перевезень пасажирів у п’ятиденний термін видати наказ (розпорядження) про початок здійснення перевезень на маршруті, який є для Перевізника підставою для початку здійснення перевезень.

2.1.3. Разом з наказом видати Перевізнику дозволи та маршрутні листи на перевезення пасажирів встановленого зразка відповідно до кількості рухомого складу на маршруті.

2.1.4. У разі закриття руху на окремих ділянках маршрутів вносити зміни в розклад рух пасажирського автотранспорту (за погодженням з ДАІ).

2.1.5. Забезпечувати Перевізника інформацією нормативно-організаційного характеру щодо роботи пасажирського транспорту міста.

2.1.6. Сприяти Перевізнику у забезпеченні безпеки руху під час перевезення пасажирів.

2.1.7. При виявленні фактів порушення умов цього договору, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, Законів України "Про автомобільний транспорт" та "Про дорожній рух", вимог ДНАОП 0.00-1.28-97 "Правила охорони праці на автомобільному транспорті", Правил дорожнього руху, Інструкції водія автобуса - скласти акт встановленої форми та вжити необхідні заходи щодо виправлення становища.
2.2. Права Замовника:

2.2.1. Перевірка дотримання Перевізником умов укладеного договору, в т. ч. із залученням відповідних міських служб.

2.2.2. Здійснення контролю за: регулярністю руху, забезпеченням диспетчеризації, виконанням обов’язків Перевізника щодо утримання зупинок, відстійних майданчиків та павільйонів для очікування громадського транспорту. створення належних санітарно-побутових умов для водіїв та лінійних працівників, рівнем якості перевезення пасажирів та належною екіпіровкою рухомого складу (наявність необхідної кількості трафаретів встановленого зразка, витягу з Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, місць, призначених для пасажирів похилого віку та пасажирів і дітьми, інформаційних повідомлень про пільгові категорії пасажирів, які мають право на безкоштовний проїзд, форменого одягу у водіїв, емблем підприємств на рухомому складі тощо), забезпеченням зберігання рухомого складу на власних або орендованих територіях, проведенням передрейсового (післярейсового) технічного огляду транспортних засобів та проходженням передрейсового (післярейсового) медичного огляду водіїв.

2.2.3. Перевірка автобусів на відповідність їх санітарно-технічним та експлуатаційним вимогам (чистота салону, наявність місць для сидіння, їх розташування та належний стан, освітлення салону, запасних виходів тощо), а також комплектацію автомобілів згідно з вимогами ДНАОП 1.28-97 та розділу 31 Правил дорожнього руху.

2.2.4. Отримання від Перевізника до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом, звіт про роботу пасажирського транспорту на певному маршруті (кількість машиноднів в господарстві та роботі, а також кількість виконаних рейсів, кількість перевезених пасажирів, регулярність руху).

2.2.5. Затвердження графіку руху маршрутного пасажирського автотранспорту, схеми маршрутів, паспорти маршрутів, кінцеві пункти призначення маршрутів.

2.2.6. Вимога щодо забезпечення регулярної роботи автобусів на маршрутах.
2.3. Перевізник зобов’язаний:

2.3.1. Протягом 15-ти календарних днів з дня укладення договору розробити розклад руху автобусів і схему маршруту, скласти паспорт маршруту (в трьох екземплярах), погодити його з Управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві, відповідними міськими службами та подати паспорт Замовнику на затвердження.

2.3.2. Забезпечити на міських маршрутах необхідну кількість рухомого складу згідно з умовами договору регулярністю не менше 90 відсотків та нести повну відповідальність за безпеку перевезення пасажирів.

2.3.3. Забезпечити виконання прийнятих на себе під час проведення конкурсу добровільних додаткових зобов’язань, зокрема, визначеного обсягу перевезення пасажирів пільгових категорій, що здійснюються за рахунок господарської діяльності Перевізника без бюджетної компенсації, страхування пасажирів.

2.3.4. Забезпечити перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі з обов’язковим наданням пасажирам місць для сидіння.

2.3.5. Надавати Замовнику відомості про рухомий склад, що задіяний на маршрутах, до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом, звіт про роботу пасажирського транспорту на маршрутах (кількість машиноднів в господарстві, кількість виконаних рейсів, кількість перевезених пасажирів, регулярність руху, кількість скоєних ДТП, укомплектованість водіями).

2.3.6. Забезпечити проведення передрейсового (післярейсового) технічного огляду транспортних засобів та проходження передрейсового (післярейсового) медичного огляду водіїв з відповідними відмітками в подорожніх листах та журналах, згідно з чинним законодавством.

2.3.7. Випускати на маршрут технічно справні, відповідно обладнані, екіпіровані та укомплектовані транспортні засоби, що відповідають Законам України "Про дорожній рух", "Про автомобільний транспорт", вимогам ДНАОП 0.00-1.28-97, Правилам дорожнього руху, вимогам екологічних норм та державним стандартам на автомобільному транспорті, мають відповідний сертифікат (протокол випробувань про повну відповідальність транспортних засобів до встановлених норм), ліцензійну картку, та забезпечити виконання персоналом Перевізника Правил надання послуг пасажирського автомобільною транспорту.

2.3.8. Організувати обов’язкове зберігання рухомого складу на власних або орендованих територіях, забезпечити захист транспортних засобів від використання без відома їх власників (користувачів) згідно зі ст. 25 Закону України "Про автомобільний транспорт", виключити можливість випадків зберігання транспортних засобів поза територією підприємства.

2.3.9. Забезпечити суворе дотримання водіями Перевізника Правил дорожнього руху, особливо в частині розташування транспортних засобів на проїзній частині, вимог щодо зупинки та стоянки транспортних засобів, особливо в місцях зупинок на маршруті руху тощо.

2.3.10. Забезпечити наявність на транспортних засобах Перевізника талонів про проходження державного технічного огляду (ДТО) та їх відповідність до встановлених термінів проведення ДТО.

2.3.11. При виїзді автобуса на маршрут забезпечувати водія (кондуктора) наступними документами встановленого зразка: дозволом на перевезення пасажирів на маршруті та маршрутним листом встановленого зразка, подорожнім листом, квитково-обліковою документацією, квитками встановленого зразка і відповідного захисту, схемою маршруту, трафаретами, розкладом руху та іншою необхідною документацією.

2.3.12. Своєчасно, до відправлення автобуса від зупинки, отримувати плату за проїзд з обов’язковою видачею квитків пасажирам.

2.3.13. Надавати інформацію пасажирам про Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, про Перевізника.

2.3.14. Сприяти Службі перевезень як робочому органу конкурсного комітету у проведенні обстежень пасажиропотоків, удосконаленні мережі маршрутів загального користування, в тому числі у режимі маршрутного таксі.

2.3.15. У випадках ліквідації наслідків аварій, проведення масових заходів виконувати перевезення пасажирів за розпорядженням Замовника.

2.3.16. Сприяти Замовнику у перевірках роботи автобусів на маршруті, випуску автомобілів на лінію виключно з місць зберігання транспортних засобів відповідно до договору оренди або власного автогосподарства, стану вулиць і доріг, по яких прокладені маршрути, освітлення та обладнання зупинок, забезпечення безпеки перевезень пасажирів.

2.3.17. Без згоди Замовника не змінювати кількість та клас (мікроавтобуси, автобуси малого класу, автобуси середнього класу, автобуси особливо великої місткості) рухомого складу на маршруті.

2.3.18. Забезпечити безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян згідно з чинним законодавством України.

2.3.19. Забезпечити виконання діючого законодавства України щодо тривалості робочого часу, відпочинку та оплати праці працівників, страхування водіїв, кондукторів та транспортних засобів від нещасних випадків та дорожньо-транспортних пригод, а також своєчасної виплати заробітної плати.

2.3.20. За свої кошти утримувати покажчики зупинок, якими користується Перевізник працюючи на маршрутах, або своєчасно сплачувати кошти за їх використання.

2.3.21. Забезпечити диспетчеризацію маршруту з подальшим впровадженням та використанням автоматизованої системи диспетчерського управління (АСДУ) наземним пасажирським транспортом.

2.3.22. На зупинках маршруту:

2.3.22.1. Встановити покажчики зупинок відповідно до вимог ДСТУ 2586-94 та Закону України "Про автомобільний транспорт", попередньо погодивши їх встановлення з відповідними міськими службами.

2.3.22.2. Облаштувати майданчики, павільйони для очікування, відстійні майданчики та забезпечити їх утримання.

2.3.22.3. На кінцевих зупинках створити належні санітарно-побутові умови для водіїв та лінійних працівників згідно з Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.03 N 141.

2.3.22.4. У разі використання зупиночних комплексів пасажирського транспорту КП "Київпастранс" - заключити відповідний договір.

2.3.23. Не передоручати виконання своїх обов’язків по перевезенню пасажирів на маршрутах, які надані на обслуговування, іншій особі.

2.3.24. Не використовувати рухомий склад, що належить іншій особі, без укладання відповідного договору на користування цим рухомим складом.

2.3.25. Не залучати до роботи на маршруті водіїв без відповідної відкритої категорії (категорія "Д", 1-го та 2-го класу) та відповідного безперервного стажу роботи менше року (згідно з КД 238 УРСР 229-90), а також інших працівників без дотримання вимог трудового законодавства України щодо прийняття на роботу, захисту трудових прав та соціальних гарантій.

2.3.26. Надавати робочому органу конкурсного комітету - Службі перевезень після закінчення кожного кварталу (до 20 числа першого місяця наступного кварталу) інформацію про наявність рухомого складу з зазначенням його марки, року випуску, державного номерного знака, номера ліцензійної картки та терміна її дії.

2.3.27. Застрахувати водіїв і транспортні засоби, які обслуговують маршрут (маршрути) відповідно до закону.
2.4. Перевізник має право:

2.4.1. Перевозити пасажирів тільки на визначеному у договорі маршруті (маршрутах).

2.4.2. Надавати пропозиції Замовнику щодо розроблення паспорту маршруту, розкладу руху, зміни схеми маршруту.

2.4.3. Повідомляти Замовника і Службу перевезень про неналежний стан проїжджої частини вулиць, про їх відповідність до вимог безпеки дорожнього руху.

2.4.4. Надавати Замовнику пропозиції щодо відкриття нових або зміни схем руху та режиму роботи транспорту на діючих маршрутах.

2.4.5. Отримувати компенсацію, передбачену за роботу за регульованими збитковими тарифами та перевезення пільгових категорій громадян як у грошовій, так і в інших формах.

2.4.6. Для роботи на визначеному у договорі маршруті залучати рухомий склад на законних підставах.

2.4.7. Розміщувати рекламу на рухомому складі за умови її погодження у встановленому законодавством порядку.
  1   2

Схожі:

Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconПорядок організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів...
Порядок організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому...
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconЗвіт про повторне відстеження результативності регуляторних актів
Рішення Охтирської міської ради від 31. 03. 2009 року №723-мр «Про затвердження Порядку встановлення або погодження тарифів на перевезення...
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Проект рішення Охтирської міської ради
«Про внесення змін до рішення міської ради від 31. 03. 2009 року №723-мр «Про затвердження Порядку встановлення або погодження тарифів...
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Проект рішення...
«Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі»
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Проект рішення...
«Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі»
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта До відома...
Про внесення змін до Порядку встановлення або погодження тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального...
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconУкраїна теофіпольська районна державна адміністрація хмельницької області розпорядження
Закону України "Про автомобільний транспорт" та для забезпечення організації І підготовки матеріалів для проведення конкурсів з перевезення...
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconОхтирська міська рада виконавчий комітет р І шенн я
Відповідно до п п. 2 п «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення приватних перевізників...
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconРозділ ІІІ автомобільний перевізник глава Засади діяльності автомобільного перевізника Стаття 23
Стаття 23. Відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування,...
Типовий договір про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування iconЗвіт про базове відстеження результативності регуляторних актів
Рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 17. 06. 2009 року №128 «Про організацію перевезень пасажирів на автобусних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка