На боці правди. Павло Єлізаров
Скачати 65.39 Kb.
НазваНа боці правди. Павло Єлізаров
Дата23.05.2013
Розмір65.39 Kb.
ТипДокументы
nauch.com.ua > Спорт > Документы
На боці правди. Павло Єлізаров.

Передвиборна боротьба 2012 триває жваво, як ніколи. Численні кандидати у депутати Верховної Ради використовують у гонитві за голосами виборців різноманітні інструменти, інколи, не гребуючи й чорним піаром. Але є серед них і такі, що надають і завжди надавали перевагу сумлінній праці та відвертій розмові з людьми, наприклад – Павло Олександрович Єлізаров, що балотується від виборчого округу № 199. Його внесок у розвиток регіону важко переоцінити, його слова завжди підкріплені фактами, а його щирість і чесність привертає на свій бік усе більше послідовників. За 15 років добрих справ, Павло Олександрович відновив 2 цукрові заводи, побудував санаторій, за власний кошт підвів газопровід для восьми сіл, збудував сучасний, енергозберігаючий елеватор, церкву в Маньківці та монастир в с. Роги. Усе, до чого доклав руку Павло Олександрович, працює і приносить гроші до місцевих бюджетів, забезпечує робочі місця людям та дає змогу розвиватися культурно і духовно.

Чому Ви зможете зробити добре, успішний підприємець і меценат, вирішили балотуватися до Верховної Ради? Яку мету ви ставите перед собою?

  • Ви знаєте, я не планував балотуватися і зробив це у останній момент. Тому є 2 причини: по-перше, мене турбує і завжди турбувала доля регіону. Я прожив тут півтора десятки років, маю багато друзів, знайомих і просто місць, куди приємно повертатися. Моїм великим бажанням є бачити Черкаський край процвітаючим та багатим. Я знаю, як досягти успіху,бо вже не раз його досягав, знаю проблеми, якими живе Черкащина і прагну представляти її інтереси у владі. Черкащині потрібні люди, які здатні писати та приймати потрібні закони, контролювати розподіл бюджетних коштів, виносити на розгляд дійсно важливі питання, словом, працювати. Я сконцентрую свої сили на зростанні кількості робочих місць, розвиткові інфраструктури, будівництві доріг, внесенні змін до пенсійної, територіальної та медичної реформ. По-друге, я усвідомлюю, що роки летять, а замість розвитку ми спостерігаємо занепад. Через 20 років я стану пенсіонером і не хочу, пропрацювавши усе життя, в старості отримувати 800 гривень на місяць, бо моя держава не в змозі утримувати тих, хто її будував. Мені шкода, що пенсіонери не мають змоги не те щоб подорожувати світом, як це прийнято у розвинених країнах, а навіть безкоштовно їхати у місцевому автобусі, який ходить з горем пополам. Мене обурює, що наші з вами батьки не можуть отримати гідного медичного обслуговування, пільг і допомоги. Дуже прикро, що держава ще й силується заощадити грошей на мізерних пенсіях. Ситуацію можна змінити, я впевнений, і першим кроком має бути обрання до ВР людей, які вміють і прагнуть працювати, а не просто числитись у списках за чималу депутатську зарплатню. Наприклад, я маю на меті, за 5 років вивести райони 199 округу на такий рівень, щоб їх визнали кращими в Україні. І, завдяки розвиткові виробництва, зростанню зарплат та збільшенню надходжень до пенсійного фонду, врешті забезпечити пенсіонерам гідне життя.

  • Коли Україна тільки стала незалежною, усі з надією дивилися в майбутнє і вірили, що побудують новий, капіталістичний устрій. Коли країні виповнилося 5 років – вже з меншим ентузіазмом говорили, порівнюючи з людським віком, що ми ще зовсім маленькі, нещодавно стали на ноги і все по переду. Далі був десятирічний ювілей – також ще дитячий вік і мало що можна з нього спитати. Потім п’ятнадцятирічний і ось-ось вже настане покращення!.. сьогодні нам, нашій країні – 21 рік. За такий термін можна і треба було збудувати сильну державу з міцною економікою, але цього не сталося. Не сталося з багатьох причин, основною з яких є заполітизованість влади, нескінченні перегони коаліції й опозиції. З нашими ресурсами, досягти можна багато чого і в будь-якому регіоні. Треба тільки думати головою і працювати руками.

На відміну від інших кандидатів Ви одразу пішли до людей, чому так вирішили?

  • Насамперед, прагну дізнатися, що людям болить найбільше, які проблеми потребують першочергового вирішення і чим конкретно можна допомогти. По-друге, хочу особисто познайомитися з виборцями, поспілкуватися. Щоб кожен побачив і усвідомив, що я реальна людина, яка розуміє їх і прагне до позитивних змін у державі заради кожного з них. Я маю що сказати людям, дивлячись у очі. Мені нічого соромитись і приховувати. Я прагну тримати близький зв'язок з народом, адже народ – мій єдиний керівник як депутата-мажоритарника від округу.

Ваші опоненти вважають великим недоліком те, що ви не робите дрібних «подарунків» виборцям, так як це розповсюджено у них: там вікна вставили, там дитячий майданчик звели, чи виділили кілька тисяч на ФАП. Яка ваша позиція у цьому питанні?

  • Позиція сама принципова: я вважаю аморальним і принизливим роздавати дрібні подачки перед виборами. Це питання мені часто задають на зустрічах, через те, що новоспечені «меценати» за пів року до виборів стали раптом дуже уважні та щедрі. Мені не потрібно купувати голоси виборців за хабарі. Я вірю, що люди у нас свідомі і спроможні розгледіти того, хто здатен тільки на передвиборні роздачі і того, хто прагне працювати заради їх блага. 15 років тому я, разом з партнерами, прийшов у регіон як інвестор. Почалася наша діяльність з Іваньківського цукрового заводу, якому на той час виповнилося 100 років і працював він на мазуті. У процесі газифікації заводу, ми проклали 16 кілометрів газової труби високого тиску і збудували розподільник. Завдяки цьому, до газопроводу змогли приєднатися мешканці восьми навколишніх сіл, безкоштовно та без бюрократичної тяганини. І зробили ми це не під вибори і не задля піару, так само, як і церкву в Маньківці та монастир в Рогах. Я дуже сподіваюся, що люди зроблять правильний, об’єктивний вибір, не за дріб’язкову подачку, а за реальні справи, за той потенціал, що є у кандидата в депутати. Сподіваюся, що скоро, 199 виборчий округ буде славитись тим, що не продається за гріш.

Павле Олександровичу, кілька років тому ви змінили діяльність у сфері цукрового бізнесу на роботу в медіа. На даний момент ви є головою координаційної ради та автором проектів «Савік Шустер Студії», чому обрали саме цей напрямок діяльності?

  • На телебачення я пішов з певною метою – заради свободи слова і демократії. Сьогодні ми обговорюємо в студії найгостріші питання, запрошуємо представників різних політичних сил і даємо їм змогу висловитись. У студії розглядаються такі питання, про які інші воліють мовчати, у нас же – панує повна свобода висловлювань. Ми робимо надзвичайно важливу роботу, завдяки якій, кожен телеглядач знає, що насправді відбувається в державі. Програми, які виходять в ефір з-під пера студії, вигідні далеко не всім, особливо, зважаючи на їх високі рейтинги. Ніколи ще в Україні не було такої нагоди говорити правду з екрану телевізора відверто та голосно, в жодній передачі немає того ж рівня відвертості, що у нас. Прямий ефір, як і пряма розмова, найкраще спонукає до відвертості. Тут ми і бачимо, хто з політиків чим дихає, хто справжній, а хто з театру.

  • А змінити вид діяльності мене підштовхнула економічна та політична ситуація в країні. Не можна мати прибуткове підприємство там, де немає належної системи державних закупівель, підтримки вітчизняного виробника. Кому ж цікаво за власний кошт відшкодовувати збитки через те, що державний апарат займається політикою заради політики, а не виконує своїх прямих обов’язків? І от якраз через телебачення можна впливати на подібні ситуації!

Цього року «савік Шустер Студія» висвітлювала події Олімпійських ігор у Лондоні, як вам прийшла така ідея і як стала можливою реалізація настільки масштабного проекту?

  • Ідея виникла сама по собі, адже і я, і Савік Шустер є великими прихильниками спорту. Досі було прикро та незручно спостерігати короткі уривки участі наших спортсменів у тих чи інших змаганнях. Завдяки наполегливій праці та ретельній підготовці до проекту, що тривала пів року, ми отримали прекрасну нагоду познайомити українців з нашими олімпійськими чемпіонами, яких, через засилля пустих серіалів на телебаченні, наша молодь практично не знає. Метою проекту було зробити головними героями олімпійських ефірів українців. Адже колишні подібні трансляції показували просто виступи спортсменів різних країн, а Україна часто виявлялася десь за кадром. Окрім прямих трансляцій, нами було створено 9 фільмів про українських чемпіонівнів, серед яких Усик, Ломаченко, Чебан, Торохтій, Дємєнтьєва та інші. За цей проект нам була вдячна не лише глядацька аудиторія, а й самі спортсмени, від яких ми отримали листа-подяку. Ці фільми не принесли прибутку студії, ми подарували їх Першому Національному, але вони сприяли популяризації спорту, здорового способу життя серед молоді, і ми цим пишаємось. Під час роботи над проектом я відкрив для себе Савіка Шустера зовсім з іншого боку: як запального вболівальника та фаната різних видів спорту, а не лише як ведучого політичного ток-шоу. Ця робота принесла задоволення і нам, і мільйонам глядачів, а що може бути краще за плоди улюбленої праці, які приносять користь людям?

А як загалом налаштована робота з каналом, на якому транслюються ваші проекти? Хотілось би почути відповідь з перших вуст, адже тему фінансових стосунків Савік Шустер Студії та першого національного почали часто обговорювати перед виборами.

  • Тут все просто: ми робимо продукт – канал платить нам за нього гроші, ми, в свою чергу – виплачуємо з низ зарплатню, комунальні послуги, податки і т. ін.. Це звичайний механізм. І не треба вірити, коли говорять протилежне, бо це абсурд. Вам же не доплачують за те, що ви взяли товар у магазині? Будь-хто, маючи елементарні знання у телевізійній сфері, вам про це скаже. А чутки і дезінформація розповсюджуються через те, що і я, і програма «Шустер Лайв» дуже багатьом не вигідні, адже ми говоримо правду не соромлячись, а нашим можновладцям є що приховувати. Отож, все дуже просто.

Ви створюєте різноманітні проекти, але завжди гострі та актуальні, як Вам вдається підтримувати баланс, чим ви керуєтеся у своїй діяльності?

  • Ще під час попередніх домовленостей з каналом, ми наголосили на тому, що ні під кого не будемо підлаштовуватися і наш продукт повинен йти в ефір таким, яким ми його подаємо. Основний принцип моєї роботи і роботи студії – демократія і свобода слова. Цим я завжди керувався і буду керуватися, прийшовши у Верховну Раду. Я вже не раз наголошував на тому, що буду працювати, тісно спілкуючись з народом і, перш ніж подавати якийсь законопроект чи питання на розгляд, буду озвучувати його в ефірі. Таким чином, народ почує мене, а я почую народ. Щодо голосування в Раді – діятиму за тим же принципом: якщо закон корисний для суспільства і розвитку країни, я за нього голосуватиму, не зважаючи на те, яка політична сила його ініціює. У моїй роботі демократія і правда завжди були і будуть основою, ось вам і секрет підтримання балансу. Треба відстоювати свою позицію і бути чесним. Сподіваюся, що скоро за цими принципами заживе уся країна.

Записала Лимар Катерина.

Схожі:

На боці правди. Павло Єлізаров iconУ вирішенні складних питань, які впливають на наше майбутнє, ми звикли...
Тального, Маньківки та Жашкова, яким доводилося зустрічатися з Павлом Олександровичем за різних обставин та у різні часи. Ми задали...
На боці правди. Павло Єлізаров iconПавло Архипович Загребельний
Народився Павло Загребельний 25 серпня 1924 р в придністрянському селі Солошиному на Полтавщині. Змалку ріс без матері. Навчається...
На боці правди. Павло Єлізаров iconПравди, 2 відбудеться круглий стіл Скільки коштує держава, або За що я плачу податки?
«Київ» готелю «Харків палац» (Харків, пр. Правди, 2) відбудеться круглий стіл «Скільки коштує держава, або За що я плачу податки?»....
На боці правди. Павло Єлізаров iconПавло Володимирович

На боці правди. Павло Єлізаров iconРеферат Павло Грабовський

На боці правди. Павло Єлізаров iconВсеукраїнський студентський архів
Зелених Свят, які того року випадали на 23 травня. Й усім було зрозуміло, що з настанням сприятливих погодних умов сторони спробують...
На боці правди. Павло Єлізаров iconНазаренко павло григорович
Особливості провадження досудового слідства у кримінальних справах за участю іноземців
На боці правди. Павло Єлізаров iconУ пошуках правди історії: Інститут історії України нан україни: друге...
У пошуках правди історії: Інститут історії України нан україни: друге двадцятиріччя (1957-1977 рр.) Підпис
На боці правди. Павло Єлізаров iconРозгром Японії
Японія була союзником Німеччини І заздалегідь готувалася до війни з СРСР на боці Німеччини. Лише перемоги ча під Москвою та Сталінградом...
На боці правди. Павло Єлізаров iconРозгром Японії
Японія була союзником Німеччини І заздалегідь готувалася до війни з СРСР на боці Німеччини. Лише перемоги ча під Москвою та Сталінградом...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
nauch.com.ua
Головна сторінка